Credeti ca pot fi oameni alergici la intepatura de urzici?

25-07-2020
andronik93
Nu este medic/terapeut
andronik93
Hey. Eu si iubitul avem o viata sexuala destul de activa si am mai incercat chestii noi care sa rupa monotonia, gen rolplay, catuse, nipple clamps, spanking, bici, cravasa...de ceva timp mi-a propus sa incercam si cu urzici. Credeti ca pot avea vreun fel de alergie la urzici, sau ca mancarimile/usturimile pot dura mai mult de cateva minute/ zeci de minute?
7 comentarii
1
25-07-2020, ora 20:15
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Orice fel de alergie se depistează printr-un test la alergologie. Dacă chiar vreți să știți mergeți la alergolog. Altfel, nouă ne cereți să ghicim, ce nu prea-i în ordine, pentru că totdeauna se fac investigații pentru a ști astfel de lucruri.
0
25-07-2020, ora 20:29
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Înainte de a încerca lucruri kinki puteți testa pe o mica parte de piele - ex.pielea sensibila de pe interiorul bratului. Vedeți ce se întâmplă
1
25-07-2020, ora 23:41
conundrum69
Nu este medic/terapeut
conundrum69
Fifty shades cu urzici, prea bun, prea ca la tara... :))
0
07-08-2020, ora 18:39
PLM(plecat la morga/munca/mare/ma.ta/)
Nu este medic/terapeut
PLM(plecat la morga/munca/mare/ma.ta/)
Mai fato unde te.a gasit baiatul ala? mai ai vre.o sora cva prietena care vrea sa se marite in avans? te rog sa ma contacteze aici ca dau numai de nebune clinic..
1
07-08-2020, ora 19:56
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Nu e normal să jignești. Fiecare om are normalitatea lui, chiar dacă pentru ceilalți nu e. Dacă poți veni cu o sugestie, cu un sfat, o poți face fără jigniri.
E un site unde oamenii solicită răspunsuri, nu se așteaptă să fie jigniți. Fiecare consideră că problema lui e cea mai importantă, chiar dacă în realitate nu-i așa. Dacă poți răspunde bine, dacă nu te abții.
0
07-08-2020, ora 20:04
PLM(plecat la morga/munca/mare/ma.ta/)
Nu este medic/terapeut
PLM(plecat la morga/munca/mare/ma.ta/)
Imi pare rau ca s.a inteles ca o jignire am zis.o cu toata seriozitatea, din pacate mintea mea functioneaza diferit, (sau incearca sa functioneze) imi cer scuze rog un admin sa stearga ce am scris daca a deranjat pe cineva eu chiar admir oamenii asa curajosi. Serios chiar as vrea sa cunosc asemenea persoane dar nu intentionam sa o abordez pe ea deci m.am gandit la alte cunostinte etc..
0
08-08-2020, ora 23:47
andronik93
Nu este medic/terapeut
andronik93
Daca am vreo sora sau prietena care vrea sa "se marite in avans"? Faci misto de mine?...ce legatura are cu subiectul?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici