Crize epileptice - tulburare psihica - intrebare desre medicamentul gaba
Buna ziua. Daca cineva a avut parte de crize epileptice, si a luat gaba, as dori sa stiu daca a ajutat.
Bineintels oricine are informatii despre gaba, fie ca a luat sau nu, este bine venit cu o opinie/sfat.
Multumesc!
Bineintels oricine are informatii despre gaba, fie ca a luat sau nu, este bine venit cu o opinie/sfat.
Multumesc!
1 comentarii
Buna seara, chiar daca primiti un raspuns s-ar putea sa nu fie suficient. Aceste medicamente pot avea efecte diferite la persoane diferite. Daca el v-a fost prescris de catre un medic acesta scre ce face si este recomandat sa tineti legatura cu medicul si sa-l informati despre ce se intampla si cum va simtiti.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4este sau nu epilepsie si daca da ce puteti sa-mi spuneti despre boala mea?
- 8vertigini si crize de dispnee.
- 66tulburare afectiva bipolara V (tratament nemedicamentos)
- 3Tratament cu Fevarin - episod depresiv major
- 1Intrebare Seroxat
- 2Amitripilina si xanax
- 7Tulburare de panica
- 0Schimbare loc de munca
- 6Dependenta alprazolam si velafaxina
- 0Dementa si crize de epilepsie
- 30Leponex.
- 7Xanax
- 4Nu pot sa adorm si ma simt obosita
- 13Crestere doza efectin
- 4Anxietate generalizata
- 29Haloperidol in doza mica 1.5-3mg/zi in loc de anitpsihotice atipice gen Abilify de 10mg
- 10Anxietate dimineața la trezire si insomnie
- 3Avc?
- 4Slăbire după antidepresive
- 6Anxietate/depresie
Mai multe informații despre: criza epileptica medicamente psihiatrice
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
