Durere a sanului drept in timpul actului sexual si dupa

19-05-2016
num
Nu este medic/terapeut
num
Buna ziua..am o problema care mi se pare putin iesita din comun..mi s.a intamplat de 3 ori pe parcursul acestui an, ca in timpul actului sexual sa simt ca parca mi se atinge un nerv si simt o durere suportabila cat de cat a sanului drept..insa, dupa actul sexual, pur si simplu ma apuca o durere groaznica a sanului si mi se contracta toti muschii corpului de pe partea dreapta si nu pot sa ma misc..prima data am crezut ca a fost un fel de junghi si am crezut ca a fost din cauza ca nu am fost excitata..si durerea a trecut in jumatate de ora..dar acum ultima data durerea a fost mult mai puternica si cred ca a durat mai mult de o ora..plus ca am simtit si a doua zi mici intepaturi in sanul drept atunci cand urinam..as fi foarte recunoscatoare daca mi.ati raspunde la mesaj ptr ca sunt ff speriata..si momentan nu pot ajunge la un medic
2 comentarii
0
20-05-2016, ora 15:29
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Buna ziua, s-ar putea ca simptomele pe care le aveti chiar sa fie provocate de un nerv; simptomele de tipul acesta pot fi provocate de suferinte ale coloanei, in zona lombara sau cervicala. Poate ca in timpul actului sexual aveti o anumita pozitie sau va miscati intr-un fel care forteaza coloana, provocand durerile despre care vorbiti. Durerile pot iradia la mare distanta de zona unde sunt produse, pe traseul nervos. Cred ca ati putea vorbi cu un neurolog despre asta.
0
20-05-2016, ora 16:46
num
Nu este medic/terapeut
num
Buna ziua..multumesc de raspuns..imi era ff teama sa nu fie vorba de o boala gen cancer..mai ales cand am vazut ca nu exista nimeni in care sa fi avut simptome de acest gen
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: