Escapelle si intarziere de ciclu

23-07-2013
Anca123400
Nu este medic/terapeut
Anca123400
Buna ziua! In urma unui contact sexual neprotejat am luat escapelle la un interval de 20 de ore(respectiv in data de 15 iulie). Nu am avut sangerari doar dureri la nivelul sanilor si stare de oboseala. Ciclul menstrual trebuia sa-mi vina pe data de 19 iar astazi suntem in 23 si nu da semne ca va veni. Am facut un test de sarcina si a iesit negativ, insa nu stiu cat de prompt e avand in vedere ca am scos testul din folie cu o zi inainte( pe prospect spune ca nu e valabil daca il desfaci cu mai mult de 15 min inainte de al utiliza)
Prietenul meu spune ca nu a ejaculat in interior insa nu sunt chiar sigura. Am programare la ginecolog vineri insa as vrea sa va stiu si parerea voastra. multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.