Exista pastile care sa taie pofta de sex ?

50 comentarii 1 2
0
18-10-2008, ora 20:01
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
monica vad ca au disparut ultimele mesaje...ori este ceva de la mine si nu pot sa le vad..cam ciudat...
0
19-10-2008, ora 22:28
Fane24
Nu este medic/terapeut
Fane24
voi nu stitzi de messenger????ce rost are sa primeasca toata lumea spam la ce va inpartasitzi voi
mam saturat sa tot sterg, daca atzi vb pe mess atzi face un srviciu la totzi nefericitzii care au dat replay...
1
21-10-2008, ora 18:42
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
din pacate nu prea avem timp de messenger!!nu cred ca noi suntem de vina!!de parca am fi singurele persoane de pe forum care discuta asemenea probleme..dar ma rog...se pare ca nu vom iesi niciodata din comunism!!!
0
22-10-2008, ora 08:50
monica99
Nu este medic/terapeut
monica99
eu chiar nu am cum sa vb pe messenger, nu avem voie. cat despre alte vesti, nu am. am ajuns la manastirea Ghighiu, m-am rugat si a fost destul de bine. m-am eliberat putin cat am stat acolo. e foarte frumos, verdeata, este chiar si un izvor al tamaduirii si bineinteles ca am luat si eu apa de acolo. intre timp astept sa vina data de 5 nov. poate se intampla o minune si renunta. te anunt daca se mai iveste ceva. pupici, mai vb.!
0
22-10-2008, ora 16:08
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
am luat legatura cu cei de la romedic si mi-au spus ca a fost o defectiune tehnica in data de 17-18 oct.si toate mesajele din acel moment au fost sterse automat!se mai intampla ;)) monica ai citit mesajul care ti l-am lasat despre preotul acela?din pacate l-am lasat chiar in dimineata de 17 oct, dupa ce il citisem pe cel lasat de tine!!ti-am raspuns dar nu stiu daca ai apucat sa il citesti!!si eu sper sa fie bine si tot astept o minune!!daca nu din partea lui macar de la Cel de Sus!!te pup si mai vb
0
22-10-2008, ora 16:14
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
si dez691...la profilul tau exista" Doresc sa primesc instiintari pe email cand se adauga post-uri in subiectele urmarite" pe care poti sa o bifezi sau Nu!!modifica-ti profilul si nu vei mai primi nimic in mail!!plus ca primesti replay doar la ceea ce postezi tu pe forum si NU ce posteaza si alti utilizatori!!
0
23-10-2008, ora 08:18
monica99
Nu este medic/terapeut
monica99
nu am citit acel mesaj de care spui tu. se pare ca au disparut inainte ca eu sa apuc sa le citesc. daca ai timp mai scrie-l odata. fericire maxima, te pup !!!!!!!!!! astept minunea.
0
24-10-2008, ora 19:48
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
iti spuneam de un preot care citreste gandurile!!a fost o prietena de-a mea la el si era f.incantata, dar nu este din bucuresti, e din radauti parca..sa speram ca o sa isi revina sotul tau si sa-i lumineze Dumnezeu mintea si sufletul!!sa mai ma tii si pe mine la curent cu ce se intampla!!astept numai vesti bune!! ;) te pup si ai grija de tine!!
0
27-10-2008, ora 11:31
monica99
Nu este medic/terapeut
monica99
ce sa-ti mai spun, !!! a venit vineri acasa cand eu eram la serv, pe la ora 15 si a vrut sa-si ia lucruri de iarna, iar mama nu a fost de acord sa intre in casa fara acordul meu si in lipsa mea, drept urmare l-a rugat foarte frumos sa ma sune si sa stabileasca cu mine cand poate veni ca sa fiu si eu acasa.el speriat si nervos, zice mama, a plecat fara sa mai zica nimic si nu si-a luat nimic. inca nu nimerea sa deschida poarta de ce tremura. imi este teama sa intre in casa pentru ca nu stiu ce intentii are sau ce este invatat sa faca de acele persoane. eu vineri am ajuns tarziu (pe la 12.30 noaptea) acasa cu fetita pr ca am fost la moastele sf. Dimitrie la Mitropolie. mama a spus ca ar mai fi venit odata si mai tarziu, noaptea pe la 11 pentru ca a auzit cum incerca pe la usi, dar erau incuiate si nu a putut intra si pana sa iasa sa vada daca e el a reusit sa fuga pe poarta. parca e nebun, turbat, tremura tot, nici nu stiu ce este in mintea lui. a inceput sa-mi fie teama de ce poate fi invatat sa faca. mai vorbim. numai bine !!!!!!!! te pup.
0
27-10-2008, ora 16:27
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
doamne monica, mie mai imi trece prin minte o chestie...oare acolo unde s-a dus se consuma si droguri??!! pt ca nu pot sa imi imaginez cum se poate ca cineva cu mintea libera sa faca ceea ce face el!!ceva se intampla cu el, i se face ceva, ori lucruri necurate, ori i se pune ceva in mancare sau bautura!!nu pot sa cred cata rautate se afla in unele persoane!!dar oare nu se gandesc ca la un mom.dat toate astea se vor intoarce asupra lor??monica sa aduceti un preot in casa sa faca o festanie, sa se roage pt el, stropeste-i hainele cu apa sfintita, trebuie sa il salvezi de ceea ce i se intampla!!eu sunt socata de ce mi-ai zis ;( aveti mare grija de voi si sper ca sf.Dumitru sa faca o minune pt voi!!te pup
0
29-10-2008, ora 13:33
monica99
Nu este medic/terapeut
monica99
se pare ca nu esti singura care se gandeste la asa ceva. a venit la noi, acum 2 zile, pe 27 oct. un instalator care a fost coleg in cadrul armatei cu sotul meu si il cunoaste destul de bine. au lucrat 6 ani impreuna si ne-a povestit cum si el a patit ceva asemanator vreo 2 ani a umblat de nebun. a avut farmece facute si a fost drogat. tot asa umbla si el (sotul meu) fara sa stie ce face si tocmai de aceea ne-a spus sa ne rugam in continuare ca ceva i se intampla si este posibil sa fie drogat. preotul a venit la noi in casa si ne-a citit moliftele sf. vasile care se spune ca sunt foarte puternice, acum vreo 2 luni, si preotul a spus ca acasa nu e nimic, sa merg la biserica si sa stau la citirea moliftelor la biserica si asa si fac in fiecare duminica. o sa vedem ce se mai intampla. tare mult imi doresc sa dispara raul asta caci sufar prea mult de dorul lui. te pup si te tin la curent. !!!
0
31-10-2008, ora 17:59
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
off...e asa de trist ;( pai sa te duci monica la preoti, manastiri si sa incerci sa faci tot posibilul pt a scapa de raul asta ce a intervenit!!era bine daca il puteai convinge chiar pe el sa mearga la biserica, dar in sit.in care se afla el vede exact invers lucrurile si o sa creada ca cine stie ce vrei sa-i faci!mama lui nu merge la biserica??pt ca fiind mama lui, ar putea sa ii dea si ea o mana de ajutor!!ea ce mai zice de situatia asta?
te pup si eu monica si ai grija de tine!!
0
03-11-2008, ora 12:53
monica99
Nu este medic/terapeut
monica99
mama lui e alaturi de mine si vede ca se intampla ceva necurat cu el. merge disperata la biserici si face tot felul de ritualuri bisericesti si rugaciuni. sa speram ca are putere sa schimbe situatia. sotul meu nu vorbeste cu ea asa cum nu vb cu nimeni din familie. deci nu poate sa ia legatura cu el, doar asa prin mers la biserica si rugaciune sa reuseasca sa alunge acest rau. doamne ajuta. pupici. mai vb de joi incolo, caci miercuri e "intalnirea" la tribunal. te tin la curent.
0
03-11-2008, ora 20:53
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
e bine atunci daca se implica si mama lui, poate impreuna veti reusi sa faceti o minune si sa il aduceti pe drumul cel bun!!imi place de tine ca esti o luptatoare si ca nu dai bir cu fugitii la primul obstacol!!alte persoane ar fi spus ceva de genul:lasa-l si vezi-ti de viata ta!!dar nu este chiar asa..asta e cea mai usoara modalitate, sa lasi si sa fugi, dar in viata trebuie sa mai tii cont si de alte lucruri, mai ales ca peste tot se intampina fel de fel de probleme si daca am lasa totul balta si-am fugi...
monica mai incearca sa vb cu el miercuri, poate isi revine sau roaga-l sa mergeti impreuna la biserica!mama lui sa insiste si ea, trebuie sa reusiti!!binele intotdeauna a invins raul si nu vad de ce nu asa s-ar intampla si in cazul tau.mergi cu poza lui la preot, la manastire sa-i descante, sa-i citeasca etc.trebuie sa isi revina!!te pup tare si iti tin pumnii!!
0
06-11-2008, ora 09:21
monica99
Nu este medic/terapeut
monica99
iata ca am fost la proces. s-a terminat. astept pronuntarea judecatorului. mama lui a fost alaturi de mine si a spus tot ce era de spus.presedintele a fost impresionat de fata noastra despre care a spus ca e foarte inteligenta dar si marcata de ceea ce se intampla si m-a rugat sa o deconectez pe cat mai mult posibil din starea aceasta, iar pe mine m-a lasat sa vb si sa-i explic de ce este asa marcata, pentru ca tatal ei a iubit-o foarte mult relatia lor a fost speciala iar acum este deceptionata de respingerea totala a lui, am vrut sa-l fac pe presedinte sa inteleaga ca nu eu o invat ci ea este foarte marcata de respingerea tatalui ei de foarte mult timp (din ianuarie), nu numai acum de cand a inaintat actiunea de divort si a inteles. asta e. urmeaza acum partajul. iar soacra mea sustine ca vrea sa ramana cu mine si ca este in continuare alaturi de mine. sper sa iesim bine din toata "ciufuleala" asta daruita de sotul meu. te tin la curent. !!! ne rugam in continuare !! te pup.
0
06-11-2008, ora 20:23
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
off monica ;( imi pare tare rau ca trebuie sa treci prin asa ceva si fetita la fel ;( e foarte trist!pana la urma nu te poti impotrivi destinului, dar inca nu este totul pierdut.de multe ori persoanele divortate s-au inteles mult mai bine decat in timpul casatoriei!eu inca nu mi-am pierdut speranta ca intr-un final sotul tau, ajutat de credinta voastra in Dumnezeu, o sa reuseasca sa-si revina!!te pupic tare monica si te rog sa fii puternica atat pt tine cat si pt fetita ta, mai ales pt ea!!o sa vezi ca totul se va rezolva cand nici nu te astepti!!ai grija de tine si tinem legatura!!pupicei
0
10-11-2008, ora 14:26
monica99
Nu este medic/terapeut
monica99
multumesc pentru sustinere. am aflat unde stau parintii ei si mama mea si soacra mea nu au mai putut rabda si le-au facut o vizita. se pare ca stiau foarte bine ce face nenorocita de ficasa si nu au fost cu nimic surprinsi. niste nesimtiti. nu le pasa ca un copil ramane fara atat atat timp cat ii este bine lui ficasa. o sa vedem ce se mai intampla. ma doare f tare. am ajuns la concluzia ca poate daca mi-as gasi pe cineva as trece mai usor peste aces greu. nici nu stiu cum o sa fie mai bine si mai usor. si oricum nu am unde sa-mi gasesc pe cineva pt ca eu nu am cu cine iesi doar casa-servici-casa atat. te pup si eu si mai vb... !!!
0
10-11-2008, ora 20:14
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
mda, se pare ca se trage din familie comportamentul ei!!probabil ca ce-a vazut in casa face si ea, crezand ca este bine!!dar o sa i se infunde la un moment dat si nu stiu cat o sa-i mai arda ei de distrus familii!!am observat ca nesimtirea este si ea ereditara in unele cazuri ;) daca ei considera ca fericirea fiicei lor, construita pe nenorocirea altora, o sa-i priiasca, nu au decat, dar vor regreta amarnic!!sa se fereasca de mania lui Dumnezeu!!
monica, nu cred ca rezolvarea o gasesti in a-ti gasi pe cineva!!asta va fi cu timpul!!acum esti confuza, stresata, nelinistita si stiu ca iti trec multe ganduri prin cap, dar mai bine nu le face, pt ca asa nu il vei aduce pe el inapoi!!iar fetita voastra o sa se simta si mai singura, macar asa te are pe tine!!cu timpul apele se vor linisti si daca intre tine si sotul tau nu o sa mai existe nimic, trebuie sa te impaci cu ideea si sa te gandesti tot timpul ca Dumnezeu te iubeste si ca te-a indepartat de sotul tau, probabil ca a vrut sa te protejeze de ceva, de care tu nu iti dai seama pe moment!!sau poate ca in viitor vei gasi pe cineva care sa te iubeasca, sa te faca fericita si sa te pretuiasca!!!te pupic tare moni!mai vb
0
26-07-2019, ora 18:04
CristinaAlexandra92
Nu este medic/terapeut
CristinaAlexandra92
Buna!Abia ce am terminat de citi mesajele și pot spune ca m a impresionat foarte mult povestea.Vroiam sa știu dacă toate s au terminat cu bine.
0
10-12-2019, ora 11:34
Cristi199
Nu este medic/terapeut
Cristi199
Da, exista castratoare chimice ca Spironolactona, Androcur, PROZAC
Adaugă un comentariu / răspuns
50 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cum poate fi îmbunătățit libidoul sexual feminin
  • Cum poți influența libidoul sexual? - informații dovedite științific
  • Interesul sexual la bărbați - un avantaj important pentru starea de sănătate, inclusiv riscul de moarte
  •