Fodor sau Ivan? Nu stiu pe care sa-l aleg sa fiu sigura ca n-o sa-mi para rau

21-02-2017
FrancescaA
Nu este medic/terapeut
FrancescaA
Buna! Mare dilema! In aprilie mi-as face si eu o marire de sani, al meu piept fiind plecat in vacanta :) Problema e ca am auzit foarte multe lucruri bune despre domnul dr Ovidiu Ivan de la Artis3, din Cluj, dar nu am vazut nimic facut de el, iar la consult mi-a parut usor arogant si miserupist. Despre domnul Fodor e plin internetul, dar pozele de pe site-ul dansului nu-mi prea plac. Mi se pare ca sanii sunt diformi, totusi, fooooarte multa lume il recomanda. Fetelor, care ati fost operate de distinsii de mai sus, nu-mi faceti si mie un pustiu de bine si sa-mi spuneti care a fost experienta voastra, pt ca eu deja intru in panica si-mi vine sa renunt :((((((( multumesc!
5 comentarii
0
22-02-2017, ora 08:42
FrancescaA
Nu este medic/terapeut
FrancescaA
Nimeni? Nu sunt norocoase care s-au operat la ei? Feteeee, need help, please!
0
22-06-2017, ora 12:31
Madalina.
Nu este medic/terapeut
Madalina.
Buna Francesca! Si eu sunt interesată de aceeași doctori in principiu, ce ai hotărât in final? Si eu sunt in dubii, tot caut dar nu stiu care ar fi cea mai buna alegere...
0
19-07-2017, ora 14:42
Evan
Nu este medic/terapeut
Evan
Bună eu m-am operat de o săptămână la dl dr Ivan, mi-am făcut o op de abdominoplastie extinsa și despre dl dr pot sa iti zic ca este super pro sunt foarte mulțumită de cum s-a petrecut tot.poate pare puțin arogant asa mi s-a părut și mie la început dar este super ok.
0
17-04-2018, ora 11:24
Hunny28
Nu este medic/terapeut
Hunny28
ieri mi-am facut si eu programare la Ivan.sa vedem ce imi recomanda.sanii mei sunt foarte grei si lasati.Port cupa F., un san mi-e mare, toata lumea il recomanda pe ivan.sa speram ca isi merita recomandarile.am inteles ca nua re locuri libere pt operatii pana in iunie.
0
09-06-2019, ora 09:55
Miki2017
Nu este medic/terapeut
Miki2017
Hunny28...cum a decurs totul?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul