Frustrari, orgoliu sau pur si simplu greseala

26-01-2019
Unbaiatsimplu
Nu este medic/terapeut
Unbaiatsimplu
Buna ziua,

Povestea mea incepe acum cateva luni, cand dupa 4ani de relatie cu o fata, a decis sa ne despartim, dupa alte 3 despartiri scurte, urmate fiecare de impacare. Ne.am despartit la inceputul lunii octombrie, fiecare si-a vazut de.viata lui. Noi am.mai vorbit, ea este sincera.cu mine.eu sincer cu ea. Amandoi ne.am iubit, a fost totul ok, doar ca pe parcursul relatiei au aparut certurile, ceea ce a favut sa ne distantam si sa ne despartim in repetate randuri. Eu am tot sperat ca odata cu trecerea timoului ne vom da seama intr.adevar daca suntem.favuti unul pentru celalalt si dupa o perioada ne vom impaca. Problema mea este ca fosta mea, s.a culcat in aceste cateva luni in care am.fost despartiti, cu 2 tipi. A facut si oral, astea le stiu de la ea. Eu o vreau inapoi, nu este tarfa, nu m.a inselat niciodata nu se lasa curtata nu imi dadea semne de.gelozie, ma.simteam.cu ea super safe. Eu vreau sa ne impacam, ea vrea sa ne impacam. Am o mare problema, eu nu stiu cum sa trec peste ceea ce a facut ea. Nu stiu.M.am tot gandit ca a incercat sa treaca peate mine intr.un fel sau altul, avea tot dreptul sa faca orice, eram deapartiti si ne.am despartit la modul ca.am luat bagaje, am incheiat orice orice socoteala, ne.am mutat abonamentele pe numele.fiecaruia, am facut multe lucruri de.final pe care nu le.am.mai facut in trecut. Intrebarea mea este, voi ati trecut prin asta, prin ceva asemanator? Cum ar trebui sa reactionez sa procedez, ce ar trebui sa fac. Va rog, dati-mi un sfat !sunt super vraiste.
1 comentarii
0
26-01-2019, ora 18:15
Gizel
Nu este medic/terapeut
Gizel
Nu exista acum te iubesc, în câteva luni nu te mai iubesc apoi brusc îmi dau seama că iar te iubesc. Fără supărare, daca ea te iubea, nu făcea ce a făcut. Și dacă acum ți-e greu, nu cred că îți va fi mai ușor după ce reîncepeți relația.
E doar părerea mea...:D
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.