In timpul sexului... o doare, o ustura si incepe sa planga...

18-07-2008
peseiro
Nu este medic/terapeut
peseiro
Buna ziua, am 17 ani si sunt de 4 luni cu prietena mea de aceeasi varsta.Suntem amandoi virgini, dar cu o dorinta mare de sex.Cand am implinit 3 luni, am decis sa o facem pentru prima data.Totul a mers ca la carte, pana knd sa incerk sa i-o introduc pt prima oara...Am bagat circa 3 cm, a tipat si am skos...a curs sange, sa dus la baie, sa spalat si dupa ne am intors in pat.A zis k o doare, o ustura, si sa nu ma supar dar ii este foarte greu, sa o inteleg k e fata..!peste 2 zile se intampla acelasi lucru..Incepe sa planga...nici mie nu imi intra...Ce sa fac?:(
5 comentarii
0
19-07-2008, ora 00:00
valeria ane
Nu este medic/terapeut
valeria ane
buna.nu prea ai ce sa faci cred eu, poate ca inca nu sunteti pregatiti indeajuns.trebuie sa aveti rabdare doar nu se termina totul aici!trebuie sa o exciti foarte tare sa fi tandru si poate ar fi bine sa beti un paharel de vin inainte.nu stiu daca e cel mai bun sfat doar sunteti inca tinerei, nu dispera totul va fi ok la timpul potrivit e normal sa o doara asa e la inceput.va trece si veti fi multumiti si satisfacuti amandoi.bafta!
0
19-07-2008, ora 00:00
peseiro
Nu este medic/terapeut
peseiro
Nu prea vreau cu un paharel...ea a sugerat asta odata.. dar nu reau sa facem lucrul asta beti...nu cred ca ar fi normaL..eu sunt baiat.. sunt mai mult decat pregatit...dar ea a zis k e pregatita 80%...dar face asta pentru ca ma iubeste...sunt destul de tandru.se excita..cateodata nici nu mai asteapta sa pun prezervativul...oricum multumesc de sfat!
0
21-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
Nu vrae cu un paharel, incercam cu muzica!:-)Exista anumite pozitii care fac penetrarea mai usoara...Aseaz-o pe spate si pune-i sub bazin o perne-doua(va orientati voi).Si spune-i ca pt a "ajunge la fericire" tre sa rabde putin!Eu cred ca ea s-a inhibat de cand a simtit durerea prima data.Insistati.
0
21-07-2008, ora 00:00
peseiro
Nu este medic/terapeut
peseiro
multumesc de sfat...voi incerca...dar mie putin frica ca incepe sa panga si atunci ma pierd eu...moare si scula..:(
0
22-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
oooofff, ale tineretii valuri!=))insistenta e mama reusitei.Noi va sustinem psihic.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul si presiunea sexului la adolescenti
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  •