Multa spuma in urina indiferent de locul in care urinez

13-04-2018
Nicu028
Nu este medic/terapeut
Nicu028
Buna seara. Ma numesc Nicolae, am 28 ani si am o problema la care nu gasesc raspuns. De cativa ani ma confrunt cu niste negi care mi-au iesit in zona genitala, in mai multe randuri i-am electrocauterizat, anul trecu insa mi-au iesit fix in varful penisului exact pe unde urinez, am fost la doctor si mi-a recomandat ca ar fi mai bine sa mi se faca o uretroscopie sa nu cumva sa mai am negi si pe canalul urinar, cum la privat era foarte scump am fost la un spital de stat, mi-au facut rahianestezie si apoi uretroscopia si mi-au ars si negii cu electrocauteru. Rezultatul a fost ca pe uretra nu au mai vazut niciun neg. Problema e ca la cam o luna jumatate am inceput sa urinez cu spuma, dar spuma nu gluma, exact ca cea de la bere, a trecut un an jumatete si eu urinez la fel tot timpul, am facut analize de sange la un spital de stat in Germania ( fiind la lucru acolo) dar si in Romania si analizele au iesit in regula. Imi poate da cineva o parere daca e normal asa sau poate e ceva in neregula cu privire la aspectul acesta? Multumesc
1 comentarii
0
15-04-2018, ora 00:15
Nicu028
Nu este medic/terapeut
Nicu028
Up.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul