pe scrot mi-au aparut 5 umflaturi de marimea unei boabe de orez

27-03-2008
Remington
Nu este medic/terapeut
Remington
De la o vreme pe scrot mi-au aparut 5 umflaturi de marimea unei boabe de orez.Nu simt nici o durere, dar as vrea sa stiu dak este ceva de ce ar trebui sa imi fac griji, daca este contagios si mai ales cui as putea sa ma adresez in cazul unui control.Va rog cei care puteti as ii da-ti un raspuns...
5 comentarii
0
27-03-2008, ora 00:00
stancorina
Nu este medic/terapeut
stancorina
Orice umflaturi in zona genitala trebuie vazute de medic.Mergeti la un urolog.Dupa descriere nu este contagios
0
28-03-2008, ora 00:00
Remington
Nu este medic/terapeut
Remington
Si inca ceva daca se poate sa stiu daca este o anuimta alifie o crema sau un medicament.??
0
29-03-2008, ora 00:00
stancorina
Nu este medic/terapeut
stancorina
numai un urolog iti poate prescrie tratamentul adecvat afectiunii tale dupa o consultatie.
0
30-03-2008, ora 00:00
n95n82
Nu este medic/terapeut
n95n82
v-as fi recunoscator dk as primi un raspuns la ceea ce va voi spune.
in urma cu 2 luni mi-au aparut cateva pete rosii pe capul penisului, am vorbit cu un medic primar, i-am dat toate detaliile despre pete si totul s-a rezolvat cu fluconazol.aceeasi pastila trebuia sa o ia si prietena mea o data cu mine iar lucrul acesta nu s-a intamplat atunci ci dupa ce am mai avut un contact sexual cu ea. dupa acest contact pielea preputului mi-sa albit si imi apar mici crapaturi dupa fiecare act sexual. ce ar putea fi? la medic nu am mers pana acum pt ca imi este rusine.
va multumesc frumos si sper sa nu ma ocoliti
0
04-04-2008, ora 00:00
spl3en
Nu este medic/terapeut
spl3en
Buna ziua.As dori sa stiu intereptarea examenului de secretie vaginala:FRECVENTE EPITELII SUPERFICIALE SI INTERMEDIARE. FRECVENTE PMN. FRECVENTI BACILI DODERLEIN. RARI COCOBACILI GRAM NEGATIV ABSENTE LEVURI. ABSENT TRICHOMONAS VAGINALIS.CULTURA IN CONDITII AEROBE: nu s-au dezvoltat colonii bacteriene la 48 ore CULTURA FUNGI - NEGATIV.Va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •