Recomandare doctor +spital pentru tratarea nevralgiei de trigemen și sfenopalatine

16-09-2018
Mihai B..
Nu este medic/terapeut
Mihai B..
Aș dori să-mi recomandați și mie un doctor+spital bun care se ocupa de tratarea nevralgiei de trigemen și a nevralgiei sfenopalatine... Din România sau din străinătate
As dori sa fac și o injecție în nervul de trigemen și nervul sfenopalatin pentru a ști 100 % ca durerea vine de aici+pentru a ma mai lasa durerea pentru o perioada de timp
Vreau să-mi recomandați și mie ce sa fac pentru a putea scăpa de aceste dureri ingrozitoare :sfaturi, tratamente, orice
Am dureri ingrozitoare de cap.. Nu mai pot de durere
Mi-a ieșit pe rmn un conflict vascular nervos asupra nervului de trigemen și vestibular
1 comentarii
0
30-09-2021, ora 17:33
madi 1
Nu este medic/terapeut
madi 1
Buna ziua, ati incercat la Provita la d nul dr Ovidiu Palea?Dansul fsce ablatie radiofrecvenya pt trigemen sfenopalatin.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
24-02-2022, ora 16:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Neurolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.