respiratie urat mirositoare dupa operatia de polipi

07-04-2013
madida
Nu este medic/terapeut
madida
Buna seara! Baietelul meu de 6 ani a fost operat in urma cu 10 zile de polipi.la vreo doua zile dupa operatie, respiratia lui a devenit foarte urat mirositoare. ne vine pur si simplu greata cand stam langa el, umple toata incaperea. la controlul de o sapta, mana ne-a spus ca e normal din cauza ranilor care nu s-au vindecat. eu simt totusi ca nu e ceva in regula pt ca mirosul e prea puternic. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Mutumesc!
3 comentarii
0
08-04-2013, ora 13:48
Dr. Marcovici Tamara-Marcela
Pediatrie, Timisoara
Dr. Marcovici Tamara-Marcela
Buna ziua. Va rog sa precizati daca sunt prezente si alte simptome, cum ar fi: febra, secretii nazale, etc. Multumesc.
0
08-04-2013, ora 14:48
madida
Nu este medic/terapeut
madida
Buna ziua! Nu are febra, nici un alt simptom. Isi mai sufla nasul cateodata dar nu prea iese nimic, azi, de ex, a avut putine secretii galbui dar fara miros.
0
20-08-2016, ora 02:41
marian.stoica
Nu este medic/terapeut
marian.stoica
Pentru Madida. Salut. te rog sa-mi spui si mie cum ai rezolvat cu respiratia urat mirositoare dupa operatia de polipi ? numai bine !
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Senzori care detectează mirosul neplăcut din gură
  • Sfaturi pentru a scăpa de respirația urât mirositoare
  • Miroși urât deși ai o igienă corectă? Câteva motive surprinzatoare
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.