Sarcina sau nu?am nevoie de ajutor...

28-08-2012
melasuta
Nu este medic/terapeut
melasuta
Astazi dupa ce prietenei mele i-a trecut menstruatia, cam la o ora am facut sex neprotejat.Nu am terminat in ea, ci pe pieptul ei.Ce sanse sunt sa ramana insarcinata?Eu eram curat facusem dus inainte, iar masturbare a fost cu o zi inainte, deci nu aveam de unde sa am spermatozoizi pe penis, nu?si despre lichidul acela dinainte de ejaculare, o poate lasa insarcinata in prima zi dupa ce a terminat menstruatia?eu am 16ani ea 17.
3 comentarii
0
29-08-2012, ora 14:43
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
Daca nu era in perioada fertila si nici nu ai ejaculat in ea, nu are cum sa ramana insarcinata.
0
09-09-2012, ora 18:08
philips
Nu este medic/terapeut
philips
Eu mereu fac sex fara prezervativ si ejaculez pe burta ei, iar uneori se prelinge si pe langa "puta" ca sa zic asa.. si nu sunt probleme niciodata.
0
23-09-2012, ora 12:58
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
Prostii. Masajul nu are cum nici sa mareasca, nici sa tonifice sanii, incat acestia nu contin pic de musculatura, ci numai grasime, dedesubtul pielii. Odata cu inaintarea in varsta si incetarea productiei de colagen a corpului, pielea incepe sa se lase, invariabil.

Singurele lucruri care duc la marirea sanilor sunt: ingrasarea, activitatea sexuala sau alta forma de stimularea hormonala si sarcina. Si unele anticonceptionale.

Sportul si exercitiile fizice pot dezvolta doar muschii pectorali de sub sani, nu si sanii in sine.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.