Suspiciune bts

14-12-2020
Andrei33d
Nu este medic/terapeut
Andrei33d
Buna seara! Acum 5 luni am avut un contact sexual neprotejat ( doar oral neprotejat ) si un sarut cu o persoana care aparent a avut mai multi parteneri.
Am observat la 2-3 zile ca au aparut ceva afte si bubite mici si rosii pe limba. Ele nu au trecut, dar recent am folosit apa cu sare ca sa clatesc gura si s-a observat o ameliorare.

Prima urina de dimineata este inchisa si are un miros, precizez ca nu prea beau nici apa dar mereu dimineata si de cateva ori pe zi urina este asa.

Am mai observat un miros la penis uneori, dupa dus dispare, dar revine dupa mai multe ore sau o zi.
Nu sunt sigur daca este un lichid scurs sau daca este, probabil in cantitate foarte mica pentru ca uneori parca e mai umed.

Am mai observat doua trei bubite mici si rosii pe fese. Care mai dispar si reapar, banuiesc ca astea erau de dinainte.

O mica umflatura in urma contactului pe capul penisului, ca o vena umflata. Micuta dar nu pare motiv de ingrijorare.

In principal aftele cu bubitele rosii si urina de dimineata.

O recomandare pentru un set de analize si daca pare ceva grav? Cum as putea sa scap..

Multumesc!
2 comentarii
1
14-12-2020, ora 18:33
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Pai tu intrebi pe forum ce sa faci, tinere ? Mergi la dermatolog si vei obtine tot ce doresti , niciodata sa nu faci un tratament la indicatiile celor de pe net.
Numai bine.
0
15-12-2020, ora 22:29
Andrei33d
Nu este medic/terapeut
Andrei33d
Doresc raspuns din partea unui doctor cu o recomandare la un doctor/cabinet specializat si ce analize ar trebui, de asta este forumul pana la urma
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.