Vă rog, un sfat!!! mi s-a găsit având foarte multe boli

14-04-2019
Britney 000
Nu este medic/terapeut
Britney 000
Buna, mi sa găsit având foarte multe boli, însă eu am vârsta de 16 ani și într-adevăr în ultimele luni chiar mi-a fost rau și aș spune că coincide bolile dar sunt prea multe, am făcut o biriozonanta (m-au conectat la un aparat și rezultatul apărea pe laptop cu niste fire la picioare, maini, cap cu niste bande..și rezultatul apărea pe laptop e cam ciudat și nu știu ce să zic daca într-adevăr chiar așa e cu bolile astea)
Bolile fiind :la voința (funcția suprarenalei, și puterea)75 normal 80-100
Hidratarea 71 normal 80-100, grăsimi 22% normal 10%(eu, aici nu e mare problemă dar cate un pic la fiecare dăunează), mental 84, social 75, spiritual 69, reacția la stres 0-alarma, nevoi nutrionale:Și, Se, Ca, potasiu, mg, acizii grași nesaturați: Onega 3-6, hormonal normal 50-80: adrenalina:112, prostaglandin:114, testosteron:99, cortisol:121, A, C.T.H:108, estrogen:86, F.S.H dopamina:81, serotonina:108, tiroida=?, vârsta organismului:varsta energetică:10, vârsta țesuturilor:10, vârsta metabolismului, dorințele subconștientului:1. Sexualitatea (aici într-adevăr sunt dorințe ascunse dar nu știu cum să scap de ea)2. Mandria (nu știu la ce se referă), 3.Deziluzia, 4.Abandonul(m-am simțit abandonată de toți în ultimul timp și voiam și eu să fac la fel într-un mod în care nu vreți să știți), 5.agresiune(într-adevăr m-am simțit foarte nervoasă in ultimul timp pe ceilalți pentru că mă îndreptățesc și mă barfesc, critică tot timpul), aparat respirator:risc bronșită astmatiforma, aparat digestiv: ușoară iritație gastrică, toxicitate la nivelul ficatului, aparat uro-genital: microlitiaza de renală, chist ovarian recurent, cistită, sistem nervos:nevrolgie, deficit de atenție (aici într-adevăr mă simt tot timpul neatentă, procesez greu ceea ce spun ceilalți, ce văd, derutată)sistem endocrin: sindrom premenstrual (aici într-adevăr îmi întarzie menstruația și înainte era regulat îmi curge prea mult și mă doare exagerat de tare spate, burta etc asta se întâmpla și înainte cu durerile), afectarea zonei lombare (chiar mă doare spatele tot timpul), alergii:banane, cereale, coacăză, usturoi, fasole boabe, nuc, vin, altele: oboseală la nivel ocular (aici într-adevăr chiar obosesc tot timpul, dorm tot timpul prin microbuz, adorm repede in timpul zilei și noaptea numai pot dormi din cauza că dorm prea mult ziua) gingivita (zilele trecute mă dureau mai tare acum doar puțin și o simt sensibilă), anemie (mă simt moale, ametesc, mă doare capul, mă sufoc etc), dereglare hormonala (in ultimul timp chiar am avut crescut hormonii și nu știu cum să fac sa ii scad), factori nocivi:stres emoțional nedegajat(m-am simțit stresată in ultimul timp dar ce înseamnă nedegajat?), toxicitate, factori de risc:1.zaharul, 2.toxicitate, 3.circulatia, 4.digestia.cu toate că mi-am confirmat singura simptomele nu știu..parca nu îmi vine să cred că am atatea și la fel și ceilalți mi-au recomandat sa fac analize din sânge, voi ce ziceți?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Biorezonanta
  • Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.