Va salut dragi prieteni anxioși ! As dori sa ma împrietenesc cu voi dacă doriți

08-05-2022
Sergio32
Nu este medic/terapeut
Sergio32
Va salut dragi prieteni anxioși ! Nici nu știu cum și de unde sa încep ‘ cert este ca acum câțiva ani buni dacă îmi spunea cineva despre anxietate și depresie sincer va spun ‘ nici măcar nu știam ce înseamnă ‘ dar vedeți voi ‘ viața de multe ori nu este la fel de dreapta pentru toți și după unele șocuri sau probleme putem ajunge in situația de fata ‘ de câțiva ani ma confrunt și eu cu anxietate socială și tot de atâția ani pot spune sincer ca viața mea este o ruina ‘ cel puțin in primul am de anxietate aveam atacuri de panica aproape zilnic ‘ erau niște situați penibile in care ma blocam in societate ‘ efectiv rămâneam fără vice sau cu una tremurândă și cu frica ‘ sigur știți mulți dintre voi despre ce vb dar cu timpul pot spune ca m-am învățat sa traiesc cu ea ‘ sunt mai Ok dar totuși lipsește ceva din viața mea. Din niște oameni sănătoși ‘ încrezători și plini de speranțe ne-am tranformat in melci ‘ oare va întreb pe voi ‘ mai avem leac sau trăim cu toate fricile și foobiile astea toată viața ? As dori sa ma împrietenesc cu voi sa mai împărtășim gânduri și ideei dacă va face plăcere ! 0740-664-720 Sergiu ! Sănătate maxima ca doresc
2 comentarii
0
09-05-2022, ora 04:28
360
Nu este medic/terapeut
360
acum esti bine sa inteleg ?
1
09-05-2022, ora 09:06
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Buna. Exista pe Facebook grupul Depresie si anxietate Grup de prieteni.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul