dureri in piept

01-05-2009
dhany
Nu este medic/terapeut
dhany
de cand m am lasat de fumat adik d 4 luni am avut prima data pb cu stomacul..mi am mai revenit..cu niste patile..copmrese pt stomac cv d genul..de o luna si cv..ma doare in piept..cand imi intorc corpul intr o pozitie mai naspa..cateodata rama fara aer in piept si mi se usuca gatul, cand scuip e ceva albicios si lipicios.m se int toate astea cand ma stresez, panica.am fost la doctor am facut din aia la plaman a zis k e bn...inima bate corect..ce poate sa fie...multumesc...dhany
1 comentarii
0
03-05-2009, ora 15:07
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Ar fi bine sa va vada un pneumolog( bronsita cronica???, astm bronsic???), durerile care apar la modificarea pozitiei corpului sugereaza o nevralgie intercostala ( se amelioreaza la administrarea de antiinflamatorii nesteroidiene), si de ce nu, vorbiti si cu un psiholog sau psihiatru, se pare ca faceti si atacuri de panica;numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici