Angajam Medic Stomatolog

Acest job nu mai este activ (data de expirare a fost depașită).
Job publicat de: Matei
Locație: Bucuresti (București)
Telefon: 0735541347
Data: 26-09-2018
Descrierea jobului
Medic stomatolog full time sau part time

Beneficiile includ:
- salariu corespunzator muncii prestate calculat procentual din activitatea desfasurata;
- independenta in stabilirea propriului program de lucru;
- posibilitatea de a evolua;
- desfasurarea activitatii intr-un cabinet modern pentru care nu se solicita plata chiriei;
- colaborare pe termen lung.

Descrierea companiei
Cabinetul stomatologic este situat in zona Dristor, Str. Ramnicu Valcea. Are toate dotarile necesare, este un cabinet modern, ofera servicii complete, intr-un mediu confortabil si relaxant.

Contact: tel.: 0735 541 347
Email: nicoleta.matei@roveremobili.it

Cerințe:

Candidatul ideal
- persoana pasionata de meseria sa, dornica de munca si de dezvoltare profesionala continua;
- minim 2 ani experienta;
- propriul portofoliu de pacienti;
- buna capacitate de a lucra in echipa;
- abilitati de comunicare si de relationare interumana.

Salariu:

procentual