tratament cu moldamin pentru reumatism inca de acum 2 ani
am 18 ani si fac tratament cu moldamin pentru reumatism inca de acum 2 ani. de la 600 am ajuns la 200. doctorul mi-a spus ca pot sa intrerup tratamentul, insa mama se opune (e reumatica, a facut 5 ani de moldamin). cineva i-a spus ca proteina c reactiva declanseaza reumatismul, iar la analize s-a dovedit ca valorile ei nu sunt chiar normale. e adevarat acest lucru? si inca ceva.. tratamentul cu moldamin/retarpen ingrasa? multumesc anticipat
4 comentarii
Este preferabil sa intrerupeti Moldamin-ul.
intrebare poti face reumatism de la un tratament anterior cu moldamin?
sau mai bine poate acel tratament face ca reumatismu sa ajunga si la inima si sa provoace disfunctii circulatorii ale inimii?
fac de cateva luni moldamin, deoarece am ASLO mare.
e bine ?
se ingrasa de la moldamin ?
e bine ?
se ingrasa de la moldamin ?
Alte subiecte recente din această secțiune: