0

-monique-

Acest utilizator nu are identitate confirmată de către ROmedic. În cazul în care sunteți medic/terapeut, răspundeți pe forum și doriți să vă confirmăm identitatea vă rugăm să ne contactați la 0332 414 747.

Subiecte/întrebări postate:

6 mesaje
8804 vizite
diagnostic: catar ototubar si am primit sfatul: operatie de polipi. E singura solutie?
Ultimul răspuns: 27-05-2010, ora 08:47, postat de -monique-
0 mesaje
1699 vizite
Buna ziua,
Postat la data: 2010-05-26