adaugare mesaj

03-03-2008
claud
Nu este medic/terapeut
claud
pe forum SLA nu se mai posteaza mesajele trimise... va rog sa fixati problema
multumesc
8 comentarii
0
16-06-2008, ora 00:00
ruru
Nu este medic/terapeut
ruru
deci eu nu vad unde pot posta o intrebare,...nu scrie nicaieri adauga sau ceva...pur si simplu nu stiu unde sa postez asha ca am scris aici
0
31-08-2008, ora 00:00
rashad
Nu este medic/terapeut
rashad
nici msg trimise d me nu se posteaza. pls incercati sa rezolvati pb;). in rest forumu ii bestial.
0
19-01-2009, ora 18:16
micutzadulcik
Nu este medic/terapeut
micutzadulcik
sanatate tuturor
0
19-01-2009, ora 18:27
micutzadulcik
Nu este medic/terapeut
micutzadulcik
inca de la inceputul anului1993 ma confrunt cu transpiratiile nocturne in special iarna si primavara mai exact din cauza frigului.in 1993am pierdut o sarcina si de atunci presupun ca am ramas asa.cu toate ca fac controale periodice nu mi s-a spus ca sunt bolnava.sunt perioade in care transpir de 2-3 ori pe noapte sunt foarte fierbinte si nu ma mai misc de parca as fi moarta.foarte rar se intampla ca a doua zi sa fiu obosita iar alte simtome nu am in afara de aceasta umezeala continua pe care trebuie sa o suport de atatia ani atat eu cat si sotul care e nevoit sa ma schimbe sa poata dormi
0
23-05-2009, ora 10:13
giorgia-lumi
Nu este medic/terapeut
giorgia-lumi
am trimis un mesaj care nu stiu unde este.Cum pot sa stiu ca este citit si primit raspuns?multumesc
0
23-05-2009, ora 12:56
giorgia-lumi
Nu este medic/terapeut
giorgia-lumi
buna.Ma numesc giorgia si am o foarte mare dorinta sa-mi vad fata bine sa fie si ia la fel ca ceilanti de varsta ei.LUMI a fost un copil normal dar in 2001 in luna setembrie viata lui Lumi sa schimbat.In seara zilei de 10 09 01 a vrut sa se plimbe cu prietena ei putin, dar asceasta plimbare nu a durat mult pentru ca o alta fata ii zicem asa a vazuto pe LUMI a esit afara de la un bar penru ca ia era in bar si Lumi pe strada, sa dus la ia ia spus decat, ;nu crezi ca esti prea frumoasa?;dupa aceea a luato de par a trntito jos pentru ca Lumi nu se astepta la asa ceva si nu a fost deajuns ca a inceput sa o ia la picioare cu alta de acum erau doua.Unde a fost lovita nici unul nu a stiut sa spuna ca fata mea a intat in coma a facut stop cardiac moarte clinica de 7 minute, in coma a stat 15 zile, acum Lumi are diagnosticul ;ENCEFALOTOPIE HIPOXICA POST TCC SEVER PRIN AGRESIUNE FIZICA. HEMIPLEGIE STANGA FORMA SPASTICA SECHELARA : DEFORMARE COMPLEXA SECUNDARA GLEZNA SI PICIOR STANG. AFAZIE MIXTA PREDOMINANT EXPRESIVA .Va rog frumos spuneti-mi voi ce pot sa fac pentru fata mea care acum are 25 ani cand pot sa am fata mea asa cum dumnezeu mia daruito sanatoasa si plina de viata cum era prima sau asa cum sant toti tineri de varsta ei va multumesac ca ati avut rabdare sa cititi durerea mea si cine stie poate imi dati un raspuns .Va doresc multa sanatate si dumnezeu sa va ajute sa va realizati visele, asa cum visez si eu.GIORGIA
0
20-10-2010, ora 17:40
zorii
Nu este medic/terapeut
zorii
Am 32 de ani si sunt femeie, cam de 2 zile am o amorteala in mana stanga, care duce inspre o durere usoara si un disconfort. Degetul mic cat si inelarul de la mana stanga sunt amortite mai tare si simt o senzatie ciudata in ele. In ultima vreme m-a intepat in piept de multe ori pe partea inimi. EKG fac cam de 2 ori pe an si cu analizele sunt la zi, toate au fost bune dar ma cam ingrijoreaza amorteala in mana si intepaturile din piept. A-si dori daca se poate o parere
0
19-01-2013, ora 22:56
antoniad
Nu este medic/terapeut
antoniad
Buna, as vrea daca se poate sa ma ajutati, acum o luna am fost foarte racita, si am ramas cu o senzatie de tensiune la urechea dreapta, ma doare urechea, am senzatie de ameteala, voma oare ce am? multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.