adolescent prea slab?
Buna seara. Sunt mama unui baiat de 14 ani. Are inaltimea de 162 cm si 48 kg. As dori sa va intreb daca este prea slab deoarece tot timpul mi-am facut griji ca este prea slab. Va multumesc si va doresc o seara buna
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8nu stiu ce se intampla
- 3dieta
- 15Se poate stopa cresterea daca tii regimuri de la varsta de 14 ani
- 3Metode de vindecare alternative..
- 10ce sa cred?
- 4Zona zoster si scoala
- 4pot si eu sa-mi scot fierea? am 16 ani
- 3medicul ii spusese mamei ca nu mai sunt virgina.. e din cauza ob-urilor?
- 4Am 15 ani dar am o mare problema
- 6am 15 ani si am dureri menstruale ingrozitoare
- 8probleme de crestere!
- 6penisul nu se decaloteaza adica iese doar putin
- 4O problema destul de jenanta...
- 6Menstruatie intarziata sau e insarcinata?
- 0Dezvoltarea umerilor
- 3Tuse productiva la adolescent
- 3crescatura in zona axilara
- 10Sunt disperat
Mai multe informații despre: Adolescentul Cresterea adolescentului Dezvoltarea adolescentului
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
