am nevoie de pareri despre Sorin Nae !

20-09-2014
dumitrachejustina
Nu este medic/terapeut
dumitrachejustina
Sunt noua pe aici... sunt programata in noiembrie la dl dr.Sorin Nae. Va rog foarte frumos daca puteti sa.mi dati o parere...daca a-ti suferit o interventie la dansul as vrea sa.mi spuneti daca rezultatul a fost pe masura asteptarilor dumneavoastra.este foarte important pt mine.Va multumesc frumos !
5 comentarii
0
21-09-2014, ora 01:05
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
justina unde este acest doctor, si pt ce te va opera poate te pot ajuta cu o parere, si din ce oras.
0
21-09-2014, ora 11:18
dumitrachejustina
Nu este medic/terapeut
dumitrachejustina
Doctorul este din Bucuresti. Voi face la dansul o operatie deridicare si implant mamar.
0
30-09-2014, ora 19:19
dumitrachejustina
Nu este medic/terapeut
dumitrachejustina
Dar totusi in legatura cu sorin nae nu ma poate ajuta nimeni? Eu am fost la consultatie la dansul si am prins multa incredere. este un doctor super. Mi.a raspuns la toate intrebarile mi.a explicat totul dar totul cu foooaarrte mare rabdare. in procent de 90 % la dansul vreau sa.mi fac interventia dar as vrea sa mai aud si alte pareri.
0
28-10-2015, ora 19:36
lucaciuss55
Nu este medic/terapeut
lucaciuss55
eu m-am operat la dr. Nae Sorin, am facut rinoplastie si sunt tare multumita de rezultat. Am alta fata, cu adevarat! E un doctor ff bun, cu rabdare, cred ca imi fac curaj si ma duc sa imi pun si implanturi, pentru ca pritena mea operata de dansul arata beton - natural rezultat, sunt cam invidioasa.
Asa ca il recomand oricui.
0
29-05-2021, ora 18:14
Mickey mouse
Nu este medic/terapeut
Mickey mouse
Poți sa mi spui dacă ți ai mai făcut rinoplastia la dr nae sorin și dacă ai fost multumita de rezultat? As vrea și eu sa ma operez la el și as avea nevoie de o părere de a unei paciente de a dumnealui.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul