anemia

29-12-2008
lilyana
Nu este medic/terapeut
lilyana
anemia macrocitara este aceiasi cu talasemia?
2 comentarii
0
30-12-2008, ora 07:17
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Nu, tasteaza pe google denumirea lor si ai sa te lamuresti ce inseamna fiecare.
0
05-08-2009, ora 18:18
ledy
Nu este medic/terapeut
ledy
Buna, ma numesc aida am 20 de ani si am primit rezultatul de la anlize :hemoglobina 11.6... hematocrit 34.2... volum mediu eritrocitar 64.0... hemoglobina eritrocitara medie 21.7.imi puteti supne ce inseamna si ce pot sa fac, ce pastile sa iau.Va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

31-01-2020, ora 13:45
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Optibac
OptiBac Probiotic în tratament cu antibiotice
OptiBac reface flora intestinală dezechilibrată de un tratament cu antibiotice. Datorită expertizei vaste în domeniul microbiologiei, fiecare produs Optibac are la bază tulpini diferite de probiotice care colonizează anumite secțiuni ale intestinului în funcție de afecțiunea pentru care sunt administrate. Detalii aici
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici!

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.