Cabinet de biorezonanta Bucuresti

27-07-2011
Daleh
Nu este medic/terapeut
Daleh
Recomand Cabinetul de biorezonanta Lotus din Bucuresti pentru ca sunt singurii care mi-au aratat cu adevarat ce probleme de sanatate am si in mare masura din aceste afectiuni care mi le-au gasit au fost ameliorate si chiar rezolvate.Nu costa deloc mult iar programarile se fac chiar si online, fara cozi interminabile.Conditiile cabinetului lotus sunt de exceptie.
6 comentarii
0
28-07-2011, ora 08:10
deeadede
Nu este medic/terapeut
deeadede
buna ziua am si eu o propblema acum 2 ani am avut o viroza puternica si de atunci am probleme cu gitul simt k am un maracine in git in partea stinga ma jeneaza chiar si saliva cind o inghit anul trecut am fost la medic si mia spus ca am faringo amigdalita. sa nu maninc acru, condimentat, sarat acit sa nu beau rece si mia dat vitamina A dar nu mia trecut si am luat antibiotic ma lasat dupa o periada iar ma lut durerea si acum iar am aceiasi problema curios ca ma ia durerea instantaneu daca iauantibiotic ma lasa o perioada si apoi iar apare. poate imi puteti da un sfat multe multumiri.am si senzatiea de uscaciune a gitului si o tuse seaca va multumesc frumos.
1
01-08-2011, ora 02:27
ionpanait
Nu este medic/terapeut
ionpanait
Foarte important in problema pe care ai prezentat-o este diagnosticarea corecta a medicului si apoi aplicarea unui tratament adecvat. Iti recomand sa iti faci analizele intr-una din clinicile particulare si sa urmezi administrarea de antibiotice numai conform indicatiilor medicului de specialitate. Daca insa rezultatele nu sunt satisfacatoare si afectiunea iti cauzeaza in continuare probleme poti apela cu incredere si la tehnici de investigare si tratament alternativ oferite de cabinetul nostru. Insanatosire grabnica si Ai Incredere In Tine, corpul tau te va vindeca.
0
09-08-2011, ora 18:01
StoicanRR
Nu este medic/terapeut
StoicanRR
Am fost si eu la cabinet lotus Bucuresti zilele trecute si am ramas placut surprins de performantele acestei tehnici.E o tehnica noua, la inceput am vorbit cu sotia mea si i-am spus ca nu merg la astfel de tampenii.Sincer o sa merg in continuare la acest cabinet din Bucuresti, cred ca e cel mai bun si are si vechime din ce am vorbit cu cei de acolo.Va recomand si voua sa mergeti, numai stiu exact site-ul dar il gasiti pe google daca cautati cabinetlotus sau biorezonanta bucuresti.Programarile se fac online, telefonic, nu e coada si totul merge excelent, persoanele de la cabinet iti ofera un comfort foarte bun si nu te face sa te simti bolnav, mai pe scurt un cabinet optimist.Va recomand cabinet lotus bucuresti !
0
06-01-2012, ora 14:37
marlen25
Nu este medic/terapeut
marlen25
Am fost si eu la o astfel de testare si am fost impresionata.Cabinetul este in zona Batistei.Fac si sedinte de detoxifiere cu un alt aparat.Rezultatele sunt super.Dupa cateva sedinte si un tratament naturist simti cum iti revine energia pierduta de mult. Merita
0
18-03-2018, ora 19:13
Flory777
Nu este medic/terapeut
Flory777
Am o gastrita de un an de zile si tin regim, daca nu tin regimul ma deranjez la stomac cu diaree, ma balonez, ma ia o slabiciune in corp, cum si cand scap de gastrita?
0
18-03-2018, ora 19:16
Flory777
Nu este medic/terapeut
Flory777
Sunt la premenopauza, am colwsterolul 250, am hipertiroida, si de yn an am pangastrita, m am saturat de pilaf si pui la gratar, fara rosii fara fructe crude, fara cafea, fara muraturi, cat timp mai tin regim? Cand se vindeca gastrita?am grasime pe ficat si pe pancreas, am 1, 78 m si 67 kg, inainte aveam 73 kg, cum imi revin din gastrita asta?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Biorezonanta
  •