ce elimina femeile cand ajung la orgasm?

07-12-2006
baiatudincasa
Nu este medic/terapeut
baiatudincasa
As dori sa stiu si eu ce elimina (ejaculeaza) femeile cand ajung la orgasm ca tare nedumerit sunt fratilor aspa ma cam pune pe ganduri ca am o prietena care ejaculeaza dupa parerea mea este urina dar am inteles ca ar mai fi ceva un lichid de culoare alba, incolora sau asa ceva. ma puteti ajuta ?
3 comentarii
0
02-02-2007, ora 00:00
dr-soare
Nu este medic/terapeut
dr-soare
Este o secretie seroasa normala secretata de glandele Bartolini.
0
22-02-2007, ora 00:00
mythought
Nu este medic/terapeut
mythought
dupa parerea mea prietena ta e perfect normala.ii place cu siguranta.tine-o tot asa!
0
24-04-2008, ora 00:00
mythought
Nu este medic/terapeut
mythought
Buna ziua domnule doctor Soare,

Imi cer mii de scuze!Abia acum am vazut mesajul dumneavoastra. Da. Mi-ar face mare placere sa vorbim. De fapt, vreau de foarte mult timp sa discut cu un medic sexolog. Este imperativ sa fim deschisi pentru ca altfel nu avem cum sa ne informam suficient de bine. Am incercat sa va dau un mesaj pe site-ul pe care mi l-ati recomandat dar am ceva probleme cu conexiunea la internet si nu mi se deschid toate paginile web. O sa incerc sa va dau un mesaj si acolo cat mai curand posibil.

Astept raspunsul dumneavoastra!Va multumesc foarte mult!

O zi buna!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Alte subiecte care v-ar putea interesa:

Mai multe informații despre: Ejaculare in timpul orgasmului la femei

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Exista ejaculare in timpul orgasmului la femei?
  •