Cine este tatal copilului?

10-01-2023
Alinaa cristina
Nu este medic/terapeut
Alinaa cristina
Buna seara ! Am o mare problemain data de 8 august am avut contact sexual cu o persoana de culoare find despartita de sotul meu in momentul respectiv, in data de 18 august in amintesc ca mi a venit menstruatia…dupa m am impacat cu sotul meu, in 26 septembrie am aflat ca sunt insarcinata..ceea ce eu si sotul ne dorim foarte mult..in momentul de fata am 19 saptamani si 3 zile de sarcina.. credeti ca as putea fi insarcinata din aceea aventura? Nu ma pot bucura de nimic sunt in depresie doar cand ma gandesc ce greaseala am facut si daca bebelusul nu este al sotului…2 anii ne am chinuit sa avem copii si acum cand sunt nu ma pot bucura din cauza ca sunt foarte derutatace credeti este copilul cu sotul sau cu acel barbat?
5 comentarii
0
11-01-2023, ora 11:10
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Pai daca ti-a venit ciclul dupa contactul cu persoana de culoare (NEPROTEJAT), inseamna ca ai ramas inainte ori dupa, cu altcineva.
0
11-01-2023, ora 16:08
360
Nu este medic/terapeut
360
e bine ca ai fost ""cu o persoana de culoare"".. foarte impoortant acest aspect. poate ne povestesti si cat de bun a fost... mai asta ar lipsi
deja imi pare rau pt copilul ala...
prevad si un divort cat de curand. eu pun banii pe sot (ca el initiaza divortul). intra cineva in joc cu mine ? :))
0
11-01-2023, ora 17:47
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Maiii, dar tare curios ești, cum a fost ? Vezi tu acum avantajul sexelor...
0
11-01-2023, ora 18:05
Alinaa cristina
Nu este medic/terapeut
Alinaa cristina
Eu cred ca vrea si el sa incerce multumesc oricum pentru grija ta, mai incurajat foarte mult. Eu cred ca nu este ceva de ras, se poate intampla oricui sau copiilor nostri … si nu sti ce a fost in viata mea de sa intamplat asta… dar ce sa ti cer tie presupun ca nu prea te duce mintea foarte departe
0
11-01-2023, ora 20:26
360
Nu este medic/terapeut
360
ce ti s-a intamplat ?!... te-ai certat cu sotul, apoi ai fugit la un "barbat de culoare". mare tragedie. ete na
problema pe care am abordat-o eu nu are legatura cu faptul ca l-ai inselat pe sot, ci faptul ca ai dat un detaliu irelevant, "culoarea". esti hilara. arata gradul tau de maturitate. si e trist ca oameni ca tine ajung sa dea nastere unor copii nevinovati, care trebuie sa creasca in incultura ta si a sotului, a celor ca voi, care altceva in afara de sex, nu stiti nimic

din cauza celor ca voi societatea e decazuta in romania din toate punctele de vedere... acum ai inteles ? faceti umbra pamantului si doar atat. va mai si inmultiti, sa faceti si mai multa umbra, atat la propriu cat si la figurat (metaforic)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:

Mai multe informații despre: conceptia si dezvoltarea sarcinii