cum se posteaza un subiect?

18-02-2008
aliscami79
Nu este medic/terapeut
aliscami79
nu reusesc...intru la sectiunea cu pricina dar nu stiu unde trebuie sa ma duc sa postez intrebarea.multumesc!
6 comentarii
0
05-04-2008, ora 00:00
pix
Nu este medic/terapeut
pix
acelasi lucru l-am patit si eu...cred ca am adresat o intrebare pe o pagina necorespunzatoare..care sunt pasii corecti?
1
06-04-2008, ora 00:00
romedic
Administrator Forum ROmedic
romedic
Aliscami79, asa cum ai adaugat aici un subiect, la fel adaugi si in celelalte sectiuni. Ai sus in partea centrala un buton bleumarin ADAUGA SUBIECT. Dai click pe el si postezi acolo titlu si text, exact cum ai facut in aceasta sectiune.
Pentru pix, pasii corecti sunt:
1. cautare pe Forum dupa cuvinte cheie pentru problema ta
2. Daca gasesti subiectul tau, dar raspunsul nu e satisfacator, poti posta un comentariu in continuarea topicului respectiv.
3. Daca nu gasesti subiectul, atunci deschizi un topic nou ( subiect ) in sectiunea adecvata - atentie intr-o singura sectiune.

O zi buna tuturor!
0
07-04-2008, ora 00:00
pix
Nu este medic/terapeut
pix
mutumsesc...pentru moment am gasit raspunsul la intrebarea dorita..pentru alte informatii o sa ma redocumentez pe acest forum...
0
04-10-2008, ora 00:00
adyutarbd_1987
Nu este medic/terapeut
adyutarbd_1987
am 21 de ani si de mai bine de un an si jumatate doi ani nu mi-a venit menstruatia, inainte am luat anticonceptionale, de atunci mi-a mai venit menstruatia dar era dereglata si cum v-am mai spus de aproximativ doi ani nu mi-a mai venit deloc, in fiecare luna am simptome de menstruati in sensul ca ma balonez ca inainte, dar nu am menstruatie; eu lucrez de luni pana vineri si uneori sambata dela 8 la 18 si nu am avut timp sa ma duc la medic crede-ti ca e o problema grava? astept raspuns, va multumesc
0
31-05-2013, ora 18:16
mirel lucian
Nu este medic/terapeut
mirel lucian
acum o luna am cazut de pe skateboard si am cazut in mana stanga la spitalul de copii din iasi mi sa pus diagnosticul: fractura decolare tip 2 salter harris extremitate distala radius stang in to, fractura apofiza stiloida cubitus stang in to, mi sa pus mana in ghips, am fost la control la spital din apropierea mea dar nu mi-au facut radiografie doar s-au uitat la mana si-au spus ca e bine, astazi mi-am scos ghipsul, nu am dureri dar nu imi pot misca incheietura manii de la palma pielea este stransa si foarte uscata, de ce nu pot indoi incheietura?
0
05-11-2017, ora 14:07
TeodorMuntean
Nu este medic/terapeut
TeodorMuntean
Nu exista nici un buton ”Adauga Subiect”! Sunt pe browser Google Chrome. Ca sa scriu aici, am gasit butonul la finalul discutiei, dar ca sa incep un subiect nou am cautat butonul multa vreme si mai caut si acum. Poate nu vad eu ca-s batran, dar chiar nu il gasesc la mine, sau poate ar trebui sa fie mai mare scrisul?! Multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.