Doresc un raspuns: cum tratez cucuiele?

06-09-2008
olimpia_97
Nu este medic/terapeut
olimpia_97
Cum se trateaza cucuiele (loviturile la cap), nu ma refer cele grave:pe lemn, perete.?
6 comentarii
0
06-09-2008, ora 00:00
eman
Nu este medic/terapeut
eman
am si eu o problema cu singerari pe nas si pe gura cu cheaguri de singe ar trebui sa imi fac griji ?
0
08-09-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
eman, mergi la un orlist...Nu e normal ce spui tu
0
08-09-2008, ora 00:00
eman
Nu este medic/terapeut
eman
buna "normal nu sunt eu in cauza este sotia si a mai fost pe la orele, are 21 ani, mi-sa mai spus ca este de la inima ca sa marit
0
11-09-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
Hmmm, n-am mai auzit de asa ceva...Bun, si e de la inima, ca s-a marit, dar nu i-au spus si ce-i de facut???Un control la cardiolog a facut?
0
15-09-2008, ora 00:00
eman
Nu este medic/terapeut
eman
buna nu inca acolo nu a ajuns dar stiti cu sunt doctori iti da repede o reteta si sa scapat de tine
0
14-07-2009, ora 13:20
carmen_jana
Nu este medic/terapeut
carmen_jana
Bună ziua, mă numesc Carmen.In urma CT s-a concluzionat că ar fi vorba de otomastoidită cronica stânga şi otită medie cronică stânga cu modificări ale lanţului osicular, dar fără elemente certe de colesteatom secundar şi diagnosticată cu otită medie cronică supurată reincălzită urechea stângă;hipoacuzie mixtă predominat de transmisie formă uşoară urechea dreaptă;formă moderată urechea stângă.Am fost programată la operaţie.In urmă cu 2 ani am fost diagnosticată cu hipertensiune esenţială stadiul II, grad II, risc mediu si urmez tratament toată viaţa.In prezetn iau leridip de 10 m.g şi pritor de 40 m.gCare e riscul major al unei astfel de operatii?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cucuiele - primul ajutor
  •