epilarea parului pubian
problema e ca dupa ce ma rad pielea e putin iritata. ce ar trebui sa folosesc pentru a nu mai fi asa?
4 comentarii
sau poti incerca si altceva decat lama de ras... eu folosesc crema depilatoare... imi pare rau ca nu pot da nume pentru ca fac reclama... da mie mi se pare cea mai tare... acum depinde si de piele s-ar putea sa te irite putin de acea ii bine sa o testezi pe o portiune mica de piele... cauta pe google si vei gasi multe informatii
incearca sa folosesi asta http://www.naturaplant.ro/produse/1032/Crema_depilatoare_Farmec... nu folosi cea la care i se face multa reclama ca am auzit ca irita urat de tot si pe deasupra miroase ingrozitor
rashad, ai drepatate cu crema epi, aia de la farmec miroase ingrozitor :)
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4cosuri in zona pubiana
- 3basici in zona pubiana ce s-au extins pe tot corpul
- 7iritatie dupa epilarea cu lama
- 4epilarea in zona genitala... bubite asemanatoare cu niste alunite
- 720 RON in Arad pt epilare chilot (tot) cu ceara?Nu e mult?
- 22bubite... vreau sa scap de ele
- 2epilatul si bubitele rosii
- 4epilare-par pe sub piele
- 5umflatura nedureroasa in zona pubiana + de o luna tusesc sec
- 7Firele de par crescute sub piele
- 8intrebare legata de epilatul cu laser
- 6Probleme epilare inghinala
- 6bubite in urma epilarii in zona pubiana
- 0epilare IPL - afectiuni tiroidiene
- 3iritatie de la epilare!
- 1Hidrosadenita... ce masuri ar trebui sa iau ca sa previn o eventuala recidiva a infectiei?
- 1Iritație dupa epilare cu ceară?!
Mai multe informații despre: Epilarea zona pubiana
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: