Inaltime...

25-03-2014
silviumik
Nu este medic/terapeut
silviumik
Am aproape 17 ani, si am 1, 70, si vreau sa cresc in inaltime, dar nu am reusit, cresc foarte greu
1 comentarii
0
17-11-2018, ora 17:01
maxmaxim.15
Nu este medic/terapeut
maxmaxim.15
sa faci sport si cat mai sanatos dieta, sa nu manaci de la magazin diferite flacuri, care nu sunt pemtru organism;legume fructe, daca vrei sa cresc inaltime.mult succes
Adaugă un comentariu / răspuns