ROmedic Black Friday:  reduceri la serviciile de promovare a cabinetelor, clinicilor și firmelor medicale

Nu imi plac implanturile pe care mi le-am pus!! Ce ma fac??

17-11-2020
Floricica10
Nu este medic/terapeut
Floricica10
Buna tuturor! As vrea sa stiu daca mai sunt fete care s-au confruntat cu aceeasi situatie ca mine... In urma cu 2 luni am facut interventia de marire sani, insa pe zi ce trece realizez ca nu sunt multumita de forma sanilor... Mai exact de forma rotunda. Cred ca pt ce aveam eu in minte s-ar fi potrivit mult mai bine forma anatomica. Acum sunt extrem de frustrata... Numai la asta ma gandesc... Va spun sincer(numai aici in anonimat pot recunoaste asta) ca ma oftic de mor!!! Am asteptat ani de zile ca sa fac asta, am trecut trintr-o interventie chirurgicala, am dat o caruta de bani, m-am luptat cu prejudecatile familiei, iar acum constat ca rezultatul nu este cel visat!! Mai este cineva care a trecut prin aceasta stare? Daca da, ce ati facut? Cum ati depasit-o?
1 comentarii
2
17-11-2020, ora 02:06
xtreme07
Nu este medic/terapeut
xtreme07
la rece, daca ai fi programata ca robotii si ai avea bani, decizia e simpla. ii scoti, pui altii.
sau, daca nu vrei sa ii scoti, te faci ca iti plac si esti multumita cu ei, pana cand ajungi sa crezi si tu asta. eventual mergi la un psiholog care face hipnoterapie si te ajuta el sa te programeze sa-ti placa de tine cu sanii respectivi
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.