Senzatie neplacuta la atingerea glandului

20-11-2017
Aurelică
Nu este medic/terapeut
Aurelică
Bună seara. Am 18 ani și cam de când mă știu nu mi-am putut atinge ”capul” penisului indiferent de starea lui ( erectie /flasch) . Inca de cand eram mic stiu ca tatal meu incerca sa ma spele in zona aia si sa decaloteze penisul si stiu ca aveam si atunci dureri imense si din pacate abia prin clasa a 6 a am aflat ca trebuie sa curat si zona aceea ( sa nu ma intelegeti gresit, doar ca nu decalotam de frica sa nu ma doara din nou ) dar dupa nu puteam decalota in erectie problema pe care am rezolvat o cu timpul, ramanand doar ca nu il pot atinge cu absolut nimic... La baie doar pot da cu sapun lichid dupa care sa ma masturbez frecandu se astfel glandul... si sa clatesc cu apa... Chiar nu inteleg si este destul de frustrant sa stiu ca altii pot face orice cu el si eu nu... Vreau sa va zic ca senzatia aceea este foarte intensa si nu stiu daca e durere dar oricum e extrem de neplacut si este si mai severa la atingerea de haine de aceea il tin mereu ”acoperit” iar in timpul masturbarii ma chinui sa nu il ating.
Va rog din suflet sa ma ajutati sa-mi raspundeti la intrebare... am uitat sa precizez ca nu am avut pana acum niciun contact sexual dar am o prietena si va urma cat de curand. O seara cat mai placuta !
1 comentarii
0
23-11-2017, ora 16:51
Aurelică
Nu este medic/terapeut
Aurelică
Cineva.. va rooog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.