Sfat

05-03-2018
Beticeus
Nu este medic/terapeut
Beticeus
De ce credeți că, copiii îmi tot zic, când le reproșez ceva de genul cum că de ce tipa sau sa vorbeasca mai calm, sau sa încerce să se descurce cu salarul pe care îl are, fiul fiind angajat, niciodată nu-i ajung banii, că asta au văzut la noi la părinți.Inteleg asta dar cred eu că e un mic șantaj din partea lor?Să mai întâlnit cineva cu probleme de acest gen.Orice sfat sau părere contează pentru mine.Va mulțumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns