Silicoane anatomice 270
Buna! Am programare sa imi pun silicoane.. silicoanele sunt marca politech anatomice.. dr mi a recomandat 240 maxim 270.. specific ca sunt foarte mică in spate si umeri. Sunt prea mici ? Mi a zis ca nu Îmi va face anestezie totala, ci doar locală... eu sunt unpic așa și așa... mi e sa nu am rezultatul dorit și sa dau 6000€ pt niciun rezultat. M a măsurat la sân - gât forma de triunghi și am 7, 5 pe fiecare și 10 cm sub sân din exterior spre torace. Este cineva care are aceleași maruri.??? Chiar nustiu ce sa fac. Nici nu vreau sâni mari.. vreau naturali, dar ce am mai citit pe forum multe fete spun ca 270 e puțin..
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6silioane si virusul HIV
- 23Imi doresc sa-mi pun silicoane!! va rog ajutati-ma!
- 0implant mamar
- 8operatie nereusita, implant sani garantie
- 12implantul mamar - va rog opinii, sfaturi
- 3implant sani
- 1Marire sani
- 4Augumentare Mamara
- 1proteze polytech
- 3Implanturi mamare
- 2Implant silicon la 42 ani
- 6Implant sani
- 1Mastopexie și implant mamar
- 1Buna fetele, ajutati ma cu o parere va rog - marire la sani
- 1Implant mamar
- 0Schimbare Implanturi
- 1Implant mamar și abodominoplastie.
Mai multe informații despre: Implanturile mamare
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: