Silicoane anatomice 270
Buna! Am programare sa imi pun silicoane.. silicoanele sunt marca politech anatomice.. dr mi a recomandat 240 maxim 270.. specific ca sunt foarte mică in spate si umeri. Sunt prea mici ? Mi a zis ca nu Îmi va face anestezie totala, ci doar locală... eu sunt unpic așa și așa... mi e sa nu am rezultatul dorit și sa dau 6000€ pt niciun rezultat. M a măsurat la sân - gât forma de triunghi și am 7, 5 pe fiecare și 10 cm sub sân din exterior spre torace. Este cineva care are aceleași maruri.??? Chiar nustiu ce sa fac. Nici nu vreau sâni mari.. vreau naturali, dar ce am mai citit pe forum multe fete spun ca 270 e puțin..
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 27implant silicon sani
- 10implant mamar - recomandari
- 0Implant mamar - recomandare medic
- 1Dr. Cristian Nitescu vs Dr. Carmen Giuglea (implant mamar)
- 0implanturi silicon dupa nastere
- 2Recomandati-mi va rog un doctor pt implanturi mamare
- 67implant silicon la sani cum sa fac: pe sub brat, pe sub sani sau pe la sfarc?
- 4Augumentare Mamara
- 6Fetele operate la Dumitru Totir?
- 0scurgeri de lichid alb(lapte), la 3 saptamani de la operatia cu implant mamar
- 0Dr Grecu sau E. Turcu ?
- 3Marirea Sanilor cu Implant - Moft sau Necesitate
- 1Operatie de augmentare mamara
- 1Buna fetele, ajutati ma cu o parere va rog - marire la sani
- 1Scoaterea implanturilor mamare
- 4Recomandare Dr. - implanturi mamare prin axila
- 4Implant silicon sani
- 0Implant mamar salin
- 0S-a mai operat cineva la Dr. Alex Costeschi?
Mai multe informații despre: Implanturile mamare
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: