stare de balonare continua de la cipralex?

15-11-2012
flo73
Nu este medic/terapeut
flo73
am o stare de balonare continua, flatuenta.am fost la gastro, mi a gasit giardia, am facut tratament 5 zile cu duador dar starea e aceeasi.in aceelasi timp iau si cipralex si medicul gastroenterolog zice ca poate fi de la antidepresiv.s a mai confruntat cineva cu asemenea efect secundar?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce stomacul meu ramane plin atat de mult timp?
  • Balonare imediat după masă - cauze și tratament
  • Topul alimentelor care provoacă balonare
  • Balonări supărătoare? Lista alimentelor indicate și contraindicate
  • Ce poate ascunde balonarea - afecțiuni cu balonare frecventă
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.