Vaccinarea copiilor - o bomba cu ceas medicala

33 comentarii 1 2
0
19-12-2011, ora 20:02
claudia pop
Nu este medic/terapeut
claudia pop
buna seara
as dori sa intreb pana la ce varsta se poate face pojarul ?
0
15-02-2012, ora 12:56
georgepuiu
Nu este medic/terapeut
georgepuiu
Draga Madelaine,
sper ca nu e tardiv comentariul meu. Fiul meu, de 4 ani, a fost diagnosticat cu dermatita atopica in primele zile de viata, facea diferite tipuri de alergii si, la un moment dat, a facut o criza urata de astm bronsic alergic. Am incercat diferite tratamente cu corticoizi si alte substante "grele". Rezolvarea a venit din partea unui medic homeopat. Iti sugerez sa consulti unul, care iti va da un remediu neinvaziv si netoxic.
0
23-06-2013, ora 17:01
navzar1976
Nu este medic/terapeut
navzar1976
vaccinurile voastre mi-au omorat copilul in varsta de 8 luni.sa ardeti in iad doctorilor nesimtiti.platesc lunar cate 300 ron la sanatate din salariu iar voi mi-ati omorat copilul cu vacccinul de 4 luni.de ce nu vb de efectele negative ale vaccinurilor si de ce nu recunoasteti ca prostiti lumea sa faca vaccin la copii ca sa castige statul roman.urasc romania si faptul ca m-am nascut in romania.urasc medicii din romania care mi-au omorat copilul, dar ei nu fac vaccin copiiilor lor.sa putreziti in iad medici de doi lei sclavii masonilor, criminalilor o sa platiti in viata de dupa moarte.de ce nu spuneti ca vaccinurile distrug sistemul imunitar al bebelusilor cum a patit copilul meu care a murit in chinuri la spitalul sf maria din iasi, toate organele aflandu-se in stare de staza ca si cum ar fi avut sida.
Adaugă un comentariu / răspuns
33 comentarii 1 2

12-11-2019, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
OptiBac
OptiBac - probiotice adaptate nevoilor tale
Optibac Probiotic zilnic Extra Forte are o concentratie de 20 miliarde de bacterii vii si contine Lactobacillus acidophilus NCFM - cea mai cercetata tulpina acidophilus din lume. Este probioticul ideal pentru persoanele care au urmat un tratament indelungat cu antibiotice, se confrunta cu alergii sau afectiuni digestive. Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.