varus equin

08-03-2007
afra
Nu este medic/terapeut
afra
nou nascut diagnosticat la nastere cu varus equin.de la 2 zile e in gips.a mai trecut cineva prin asta?ajutati-ma, sunt disperata.orice informatie sau sfat e binevenit.
2 comentarii
0
08-03-2007, ora 00:00
Iuliana Zamfirescu
Nu este medic/terapeut
Iuliana Zamfirescu
In general aceasta afectiune se poate rezolva prin kinetoterapie.Daca sunteti din Bucuresti puteti merge la spitalul Grigore Alexandrescu.
0
19-09-2008, ora 00:00
macovei anca
Nu este medic/terapeut
macovei anca
cititi va rog povestea mea, si printre rinduri veti vedea ca baietelul meu are implntate suruburi, va rog daca ati mai auzit sau stiti ceva.tare il mai dor. http://apreuteseicostel.webs.com/ajutama.htm
Adaugă un comentariu / răspuns