ROmedic Cabinete medicale Alexandria Cabinete Recuperare medicală, kinetoterapie, fizioterapie, reabilitare Recuperare medicală, kinetoterapie, fizioterapie, reabilitare Alexandria

Listă medici / terapeuți

Programare Dr. Apostol Andreea

Nefrologie

Programare Dr. Borcan Iulia

Oftalmologie

Programare Dr. Brașoveanu Anda

Cardiologie

Programare Dr. Burcea Romică

Pneumologie

Programare Dr. Chirea Alexandra

Dermato-venerologie

Programare Dr. Ciobanu Alina Cristina

Medicină internă, Reumatologie

Programare Dr. Cirlă Amel

Endocrinologie

Programare Dr. Corbeanu Ilie Marius

Dermato-venerologie

Programare Dr. Corbu Rareș Livius

Gastroenterologie

Programare Dr. Deliu Ionela Cristina

Medicină internă, Reumatologie

Programare Dr. Deyab Majed

Otorinolaringologie (ORL)

Programare Dr. Drăgoi Gabriela

Chirurgie vasculară

Programare Dr. Dumitru Emilian

Cardiologie

Programare Dr. Eremia Rodica

Medicină fizică și de reabilitare - Kinetoterapie

Programare Dr. Gagu Alina

Dermato-venerologie

Programare Dr. Gagu Alina

Dermato-venerologie

Programare Dr. Ghiță Adrian

Radiologie și imagistică medicală

Programare Dr. Haită Alina

Medicină de familie

Programare Dr. Haită Liviu

Medicină de familie

Programare Kinetoterapeut Jieanu Andrei

Medicină fizică și de reabilitare - Kinetoterapie

Programare Dr. Jieanu Claudiu

Gastroenterologie

Programare Dr. Khouri Johni

Oftalmologie

Programare Dr. Lebedenco Mihaela

Hematologie

Programare Dr. Lincu Mihaela

Otorinolaringologie (ORL)

Programare Dr. Mandragiu Alina

Psihiatrie

Programare Dr. Mihailovici Maria

Cardiologie

Programare Dr. Milea Ovidiu

Stomatologie

Programare Dr. Minune Dana

Medicină internă

Programare Dr. Negrilă Maria

Medicină internă

Programare Dr. Nica Florina

Gastroenterologie

Programare Dr. Nicolae Silvia

Neurologie

Programare Dr. Niță Gabriel

Ortopedie și traumatologie

Programare Dr. Pauliuc Carmen

Cardiologie

Programare Dr. Pavel Liana

Medicină de familie

Programare Dr. Pereș Mihaela

Alergologie și imunologie clinică

Programare Dr. Petcu Irina

Medicină fizică și de reabilitare - Kinetoterapie

Programare Dr. Petricioaia Nicu-Emil

Ortopedie și traumatologie

Programare Dr. Protopopescu Dragoș

Medicină fizică și de reabilitare - Kinetoterapie

Programare Dr. Rădulescu Florin

Reumatologie

Programare Dr. Retca Doina

Medicină muncii

Programare Dr. Rotaru Rodion

Neurologie

Programare Dr. Sergentu Alina

Neurologie

Programare Dr. Sîrbu Mihaela

Ortopedie și traumatologie

Programare Dr. Stănescu Radu

Neurochirurgie

Programare Dr. Tudor Catalin Andrei

Chirurgie generală

Programare Dr. Ureche Andrei

Endocrinologie

Programare Dr. Vasilescu Andra

Psihiatrie

Programare Dr. Voicu Loredana

Obstetrică - ginecologie

Programare Dr. Zaharia Marioara

Medicină de familie

 
Programare