Scurgeri maronii in saptamana 7 de sarcina

26-12-2018
Kory99
Nu este medic/terapeut
Kory99
Buna, sunt Kory si sunt noua pe acest forum.Sunt insarcinata in 7 saptamani, in 24 dec am avut al doilea ecograf si mi-au spus k e copilul ok dar in 24 si azi am avut scurgeri maronii si durere de spate, dar ieri nu am avut nimic.as vrea sa stiu daca e posibil sa pierd copilul daca in urma cu 2 zile am vazut cum i-a batut inimioara, precizez k sunt in uk si aici pana la 12 sapt iti spun k e orice possibil si k e normal aceste scurgeri.Va rog am nevoie de un sfat pt k in urma cu cativa ani am avut un avort spontan si imi doresc acest copil mai mult ca orice pe lumea asta.
3 comentarii
0
27-12-2018, ora 01:41
Kory99
Nu este medic/terapeut
Kory99
Va rog am nevoie de un raspuns cat mai urgent!!
1
27-12-2018, ora 11:49
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

va recomandam sa mergeti la un medic acolo, nu va poate raspunde nimeni correct pe internet; exista posibilitatea sa nu fie nimic alarmant la fel cum exista posibilitatea sa pierdeti sarcina, acest lucru depinde de organismal dvs, calitatea sarcinii; este foarte dificil sa va spuna cineva aici daca este sau nu grav; singurul care poate sa va evalueze sarcina este medical

O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes
0
28-12-2018, ora 00:24
Kory99
Nu este medic/terapeut
Kory99
Buna din nou, din pacate sunt in Anglia, am fost la un ecograf de urgenta si au zis k bebe e bine, am vazut bataile inimii dar nu au stiut sa-mi spuna de ce am aceste scurgeri. Ei zic k tot ce pot sa fac e sa astept si daca imi vine sange curat sa merg de urgenta dar k in rest nu pot sa faca nimic
Normal maine ar trebui sa-mi vina menstruatia daca nu as fi insarcinata, e posibil sa fie din acea cauza, precizez k sunt f speriata pt k am mai avut cu trei ani in urma un avort spontan la 8 saptamani.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul