Angajare/colaborare Coordonator administrativ Asociatia Bellanima

Acest anunț nu mai este activ (data de expirare a fost depașită).
Anunț publicat de: Centrul Medical Bellanima
Locație: Bucuresti (Bucuresti)
Telefon: 0790869904
Data: 04-04-2023
Asociatia Bellanima cauta un coordonator priceput, implicat si cu atitudine pozitiva, care sa gestioneze toate activitatile administrative din cadrul asociatiei. Asociatia Bellanima este sustinuta de Centrul Medical Bellanima si iși propune sa fie principala resursa de solutii pentru probleme de actualitate, cu implicatii psihologice, pentru publicul larg sau pentru categoriile defavorizate.

- Esti o persoana organizata, empatica si prietenoasa?
- Esti atent la detalii si iti place sa indeplinesti ceea ce iti propui?
- Iti place ideea de a construi proiecte care sa aduca zambete?
- Pui suflet in ceea ce faci?

Daca raspunsurile sunt afirmative, te invitam sa ne cunoastem!

Noi iti putem oferi:
- Pachet salarial atractiv + bonus in functie de rezultate;
- Avantajul unui program flexibil; poti lucra si de acasa atunci cand prezenta ta fizica nu este necesara la birou
- Abonament servicii medicale;
- Posibilitatea de avansare in pozitii manageriale;
- Mediu de lucru confortabil, stimulativ si interactiv;
- Training-uri interne.

De la tine ne dorim:
- Onestitate si seriozitate;
- Entuziasm si preocupare pentru realizarea activitatilor;
- Atitudine calma si toleranta;
- Implicare proactiva in situatiile noi;
- Cunostinte limba engleza;
- Cunostinte MS Office;
- Experienta in coordonarea de proiecte;
- Experienta in gestionarea de documente;
- Experienta in fundraising.

Responsabilitatile tale vor fi:
- Vei organiza si vei coordona activitatea de suport privind mentinerea, dezvoltarea si optimizarea proceselor de functionare ale asociatiei si vei actiona in interesul asociatiei;
- Vei planifica si vei implementa campaniile de atragere de fonduri (fundraising);
- Vei colectarea, gestiona si vei trimite in timp util catre contabilitate declaratiile 230;
- Vei pastra legatura cu sponsorii și donatorii;
- Vei contribui la intocmirea bazei de donatori și vei propune initiative de dezvoltare a acesteia;
- Vei participa la intâlnirile de networking cu scopul de a promova programele asociatiei;
- Vei gestiona relatiile cu partenerii actuali si potentiali;
- Vei efectua sarcini de asistenta administrativa cum ar fi preluarea si transmiterea mesajelor, preluarea documentelor, intretinerea si actualizarea permanenta a calendarului cu programari si evenimente;
- Vei redacta rapoartele cerute de management;
- Vei gestiona diverse activitati de achizitie in functie de necesitatile asociatiei.

Asteptam CV-ul tau si scrisoarea de intentie la adresa: hr [at] bellanima [punct] ro.

Trimite un mesaj către Centrul Medical Bellanima:

Titlu mesaj:

Continut mesaj:

*Sunt de acord ca datele mele cu caracter personal trimise prin acest formular să fie procesate de ROmedic.ro și expediate pe email către Centrul Medical Bellanima.

*Câmpuri obligatorii.