angajez biolog

Acest anunț nu mai este activ (data de expirare a fost depașită).
2500 ron
Anunț publicat de: Medline - Laborator de analize medicale
Locație: Amara (Ialomita)
Telefon: 0767640082
Data: 21-01-2015
Laborator nou deschis in orasul Amara , Jud. Ialomita cauta biolog principal pentru angajare.
Biologul va fi angajat cu program full-time (sef de laborator).
Descrierea jobului:
-Pachet salarial atractiv
-Oportunitatea de a te alatura unei companii aflate in plina expansiune si de a fi membrul unei echipe dinamice;
-Sesiunile de instruire profesionala (training) si programele de dezvoltare organizate de companie.
Biologul trebuie sa aiba autorizatie de libera practica in domeniu.
Cadidatul trebuie sa dovedeasca nivelul de pregatire profesionala si experienta si sa sustina probe de lucru.
De altfel trebuie sa detina diploma in competente medicale de laborator.

In cadrul laboratorului s-au achizitionat echipamente de ultima generatie pentru hematologie, imonologie si biochimie.

Trimite un mesaj către Medline - Laborator de analize medicale:

Titlu mesaj:

Continut mesaj:

*Sunt de acord ca datele mele cu caracter personal trimise prin acest formular să fie procesate de ROmedic.ro și expediate pe email către Medline - Laborator de analize medicale.

*Câmpuri obligatorii.