bebe respira pe gura

27-03-2011
georgy m
Nu este medic/terapeut
georgy m
buna
de cateva saptamani am observat ca bebe (10luni- 10 kg- 80 cm) respira pe gurita. dar asta numai pe timpul zilei. noaptea doarme bine, nu fornaie. mi-e frica sa nu fie polipi. nu a fost niciodata bolnav decat i-a curs nasu o data. nici cand suge nu se aude pe nas nimic, respira normal.
1 comentarii
0
27-03-2011, ora 11:03
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Buna ziua,
de ce iti faci probleme?!?
...sunt altii care, si la varste mai inaintate respira pe gura...asta e...
lasa-l sa creasca frumos, sa-ti fie sanatos si..
chiar daca-ti faci "probleme"..si sa fii sigura:
-intreaba medicul de familie unde ai copilul inscris.
- e cel mai corect
-cum sa te iei dupa pareri, fiind asa de mic..?!?
O zi buna!
Adaugă un comentariu / răspuns