Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 399400401 ..... 3218 3219 Înainte ›
0
08-05-2011, ora 11:06
luy
Nu este medic/terapeut
luy
Pardon.. la dr parasca?
0
08-05-2011, ora 11:07
agonista1711
Nu este medic/terapeut
agonista1711
Luy, anida si sweety sunt operate la dansul.
0
08-05-2011, ora 11:17
RebeccaDubai
Nu este medic/terapeut
RebeccaDubai
are cineva implant anatomic 290 cc high profile?
ma operez joi la dna dr brezeanu si as vrea sa imi fac o idee din poze despre cum arata implantul!
va multumesc!
0
08-05-2011, ora 11:18
andreea.MARY
Nu este medic/terapeut
andreea.MARY
Multumesc :)
0
08-05-2011, ora 11:22
andreea.MARY
Nu este medic/terapeut
andreea.MARY
S-a operat cineva la dr. Totir Duitru?
Multumesc
0
08-05-2011, ora 11:43
luy
Nu este medic/terapeut
luy
agonista1711 ms pt raspuns..o sa iau legatura cu ele..
0
08-05-2011, ora 12:54
anidaionescu
Nu este medic/terapeut
anidaionescu
LUY, eu m-am operat la dl. Parasca si mai sunt fete pe forum, daca ai citi forumul de la capat ai gasi multe detalii despre dumnealui. Spune-mi ce vrei sa stii si iti raspund cu placere.
0
08-05-2011, ora 14:19
luy
Nu este medic/terapeut
luy
Sunt super nelinistita.. tre sa ma operez..si sincer ma gandesc intruna la cum o sa mi iasa...sa fie ok!! la ce clinica te a operat pe u? conditiile ok? ms mult..
0
08-05-2011, ora 14:35
andreea.MARY
Nu este medic/terapeut
andreea.MARY
S-a operat cineva la dr. Totir Duitru?
Multumesc
0
08-05-2011, ora 14:48
bess
Nu este medic/terapeut
bess
buna.eu mi-am pus implanturi acum 2 ani jumate, 330cc, rotunde, profil inalt
as vrea sa-mi fac a doua operatie, sa-mi pun mai mari
as avea o intrebare.sunt fete aici care s-au operat a doua oara?
mie sanii imi sunt cam departati si vreau sa stiu daca la a doua operatie se pot apropia mai mult
0
08-05-2011, ora 15:33
lina885
Nu este medic/terapeut
lina885
singur ca se pot apropia sanii, asta trebuie sa ii spui tu medicului, sunt destule fete care au facuta si a doua operatie, una este anidaionescu. depinde acuma si la ce medic vrei sa mergi. Tu la cine te-ai operat prima data? Eu inca sunt aspiranta dar fetele deja operate iti vor raspunde ca sunt toate niste dragute.

O duminica placuta !!!!
0
08-05-2011, ora 16:31
myx
Nu este medic/terapeut
myx
Buna fetelor! Intru mai rar dar va citesc:). Am fost si mi-am facut botox ochi si frunte si sunt happy, arat mai tanara clar :)
Andreea mary buna! eu sunt operata de dr totir si multe alte fete pe forum, probabil o sa apara si restul doar ca astazi e duminica. nu prea intra multe fete pe forum. Eu sunt f multumita, am plecat de la sani lasati si am un rezultat care ma multumeste pe mine pe deplin. Bafta tie si tuturor fetelor care urmeaza sa se opereze.
bess, anida o sa-ti raspunda cu drag :P este operata a doua oara si este f multumita, ce-i drept are sanii superbi.
0
08-05-2011, ora 16:49
Lela_Blue
Nu este medic/terapeut
Lela_Blue
hello gagici!
wapa33 ai pm!
0
08-05-2011, ora 18:07
capri
Nu este medic/terapeut
capri
Buna fetelor, ce mai faceti? Unde va ascundeti de ploaia asta ?:)
Bun venit aspirantelor...!
Andreea.MARY, pana iti raspund fetele, poate iti faci putin timp si citesti paginile anterioare, unde vei gasi informatii si multe fete operate la Dr. Totir - Miruna, Ralucut, Simona si atat, Myx deja ti-a raspuns... Poti sa vezi detalii despre operatie daca dai click pe poza fiecareia dintre noi.
Anida, cand ne mai arati si noua sanii ? :)
0
08-05-2011, ora 18:21
Narcisa10
Nu este medic/terapeut
Narcisa10
fetelor cum facsi eu sa bag o poza?
0
08-05-2011, ora 18:42
wapa33
Nu este medic/terapeut
wapa33
Hola preciosas !

Lela_Blue am raspuns !
0
08-05-2011, ora 18:56
sarina
Nu este medic/terapeut
sarina
Buna CorinaInna. Si eu sunt operata tot de d-na dr. Brezeanu si am acelasi model de implanturi Mentor 290 cu profil inalt. Sunt foarte slaba (1.63 si 45 Kg), toracele foarte ingust (67 cm sub sani), si am plecat de la zero absolut. Aratam ca un baiat, plus asimetrie si torace deformat. Acum deformarea nu se mai vede pentru ca este mascata de implanturi. Maine poate pun o poza de dinaintea operatiei daca crezi ca iti este de folos sa vezi de la ce am plecat. Sunt convinsa ca vei fi foarte multumita. Doamna doctor este super din toate punctele de vedere. Iti doresc bafta si recuperare usoara.
0
08-05-2011, ora 19:05
RebeccaDubai
Nu este medic/terapeut
RebeccaDubai
multumesc frumos Sarina! am niste emotii de numai pot! si parca nu mai vine odata ziua de joi...mai sunt 3 zile :))
te pup!
0
08-05-2011, ora 19:15
Narcisa10
Nu este medic/terapeut
Narcisa10
fetelor nu pot sa bag si eu opoza sa ma vedeti cum fac?
0
08-05-2011, ora 19:18
bibi-
Nu este medic/terapeut
bibi-
Buna Narcisa10. Ai in partea dreapta sus la utilizator modificati profiulu dvs. Dai acolo si dupa jos de tot la imagine/avatar iti poti baga poza.
0
08-05-2011, ora 19:19
sarina
Nu este medic/terapeut
sarina
Cu mare placere CorinaInna. Am pus poza de dinaintea operatiei sa-ti faci o idee de la ce am pornit. Bafta inca odata. Mai ai putin!
Narcisa intri la profil si incarci poza. Daca este prea mare, trebuie micsorata.
0
08-05-2011, ora 19:23
RebeccaDubai
Nu este medic/terapeut
RebeccaDubai
eu acum am cupa A...ceva umflaturi micutze...:))
0
08-05-2011, ora 19:49
FloryFit
Nu este medic/terapeut
FloryFit
Buna fetelor! Sunt noua pe acest forum, urmeaza sa fiu operata peste 2 zile la Dr. Grecu Ovidiu, cu implante sub muscular, forma anatomica, va avea in sala marimi 290 cc si 330 cc, sunt nerabdatoare, abia astept rezultatul dorit :D, sunt uimita de rezultatele colegelor mele care au fost operate la Dr.Grecu O. si asta m-a facut sa-mi doresc si eu! Am postat poza facuta azi ca sa vedeti de la ce dimensiuni si forme plec. Va pooop!
0
08-05-2011, ora 19:54
myx
Nu este medic/terapeut
myx
flory, superb abdomen, abia astept sa vad si noii sani:) bafta!
0
08-05-2011, ora 19:58
FloryFit
Nu este medic/terapeut
FloryFit
Wooow, ce super sani ! Abia astept si euuu :D Sarumana!
0
08-05-2011, ora 20:28
capri
Nu este medic/terapeut
capri
FloryFit? abdomen cubulete?? Hmmm esti de pe planeta Iri-Nico? :D Bun venit printre noi si abia te asteptam cu poze dupa, ca cu astea inainte de-ai convins
0
08-05-2011, ora 20:29
Lela_Blue
Nu este medic/terapeut
Lela_Blue
wapa33 ai pm!
ladydi ai pm!
0
08-05-2011, ora 20:32
bibi-
Nu este medic/terapeut
bibi-
Lela_Blue nu imi arata nici un mesaj nou :(
0
08-05-2011, ora 20:36
Lela_Blue
Nu este medic/terapeut
Lela_Blue
acum am retrimis.pls mai verifica o data!
0
08-05-2011, ora 20:38
wapa33
Nu este medic/terapeut
wapa33
Pt Lela_Blue

Maine sa fie atunci :-) !

O seara frumoasa tuturor si o saptamana minunata va doresc la toate !
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 399400401 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.