Implant silicon sani

96566 comentarii 1 2 ..... 471472473 ..... 3218 3219 Înainte ›
1
07-07-2011, ora 08:37
hrm27
Nu este medic/terapeut
hrm27
Lina, arata fff bine sanii tai! Chiar au prins forma f frumoasa!

Cat despre banda aceea..si eu am avut si nu m-a deranjat deloc. Inca o mai port noaptea. chiar imi place sa dorm cu ea. A fost mai incomod fiindca se vedea pe sub haine f urat.asta e... A trecut!!!

Trebuie sa aveti rabdare! :)
0
07-07-2011, ora 09:11
ByaBby
Nu este medic/terapeut
ByaBby
Mersi mult lela, esti o draguta...la sani am cupa A, in poza se vad mai mari datorita sutienului cu buretei de care sunt dependenta si de care sper sa scap in cuarand:)In privinta doctorului la care o sa ma operez chiar am nevoie pe langa un bun profesionist si de o persoana care sa-mi inspire incredere si sa ma incurajeze, eu fiind o fire mai panicoasa din pacate:( Sper sa reusesc sa pun si o poza cu sanii mei in curand sa vedeti de la ce plec, pupici la toate fetele:*
0
07-07-2011, ora 11:44
KatG
Nu este medic/terapeut
KatG
DyannaP ai PM!
0
07-07-2011, ora 14:18
lina885
Nu este medic/terapeut
lina885
hrm27 ai pm !
0
07-07-2011, ora 16:15
andreea.MARY
Nu este medic/terapeut
andreea.MARY
Sambata ma operez si eu.Intr-un fel abia astept sa treaca desi..mi-e frica de mor..:(
0
07-07-2011, ora 16:57
diana gabriela
Nu este medic/terapeut
diana gabriela
andreea.MARY a venit timpul sa te incurajez si eu..sa ai parte de rezultatul mult dorit si de recuperare usoara, va fi bine ai sa vezi si te asteptam cu vesti atunci cand poti. Acum e grea asteptarea, dar apoi cand te uiti in urma vei zambi gandindu-te la momentele de dinaintea operatiei. Mult noroc si sanatate.
0
07-07-2011, ora 17:07
Lili89
Nu este medic/terapeut
Lili89
buna fetelor ! nu am mai scris de mult pentru ca muncesc din greu si vin foarte obosita incat nu mai am chef de nimic! Trebuie sa fac bani pentru operatie:)! Va felicit pe cele operate!Bela s-au facut si mai frumosi sanii!! Am o rugaminte la voi, cine imi poate da emailul domnului doctor stan vitalie?Va multumesc anticipat! Pooopicei
0
07-07-2011, ora 17:59
foxilina
Nu este medic/terapeut
foxilina
Buna fetele!Va urmaresc de cateva zile, pentru ca vreau sa mi fac o operatie de marire a sanilor :D:D Deja am fost la consultatie la Dr Calota, clinica Nordestetica, mi-a placut foarte mult de domnul doctor, foarte de treaba si foarte haios:D.Insa vreau sa-mi spuneti si mie mai multe detalii de dupa operatie:d durere, ce trebuie facut, sau sa-mi impartasiti experientele voastre.Va pup si astept raspuns:*
0
07-07-2011, ora 19:00
andreea.MARY
Nu este medic/terapeut
andreea.MARY
Multumesc mul diana:) Sper sa fie bine.

Intr-adevar ziua de maine cred ca o sa mi se para cea mai grea.Dar ma gandesc la rezultatul de dupa si imi trec toate..:)

Pupici
0
08-07-2011, ora 07:15
vladescuelena
Nu este medic/terapeut
vladescuelena
Buna foxilina si felicitari de decizie.eu, care ma voi opera la dr calota iti pot spune ca ai facut o alegere foarte buna, dar bineinteles ca sunt si alti medici foarte buni.si pe mine tot simtul umorului m-a incurajat sa raman la dansul si faptul ca tine cont de dorinta ta, in limita posibilului.te-ai decis cand vrei sa te operezi?ve zi ca a scris karinakaia cred ca la pag 472 exact pasii dinainte de operatie.bafta multa si ne mai auzim
0
08-07-2011, ora 07:23
foxilina
Nu este medic/terapeut
foxilina
Buna karinakaia! Vroiam sa te intreb ce ti-ai luat la tine pentru spitalizare? si cum a fost cu durerea? ca eu mor de fricaaaaaaaaaa!! Si daca stii la cat timp dupa operatie te-a trezit din anestezie?.Stiu ca tre sa porti acea bustiera, dar inca numi-a zis Dr Calota cat trebuie, eu pe 18 ma duc la analize, si cred ca pe 20 o sa ma opereze, sau sper cat mai repede sa treaca odata:D astept un rasp. pup
0
08-07-2011, ora 09:42
LadyinRed
Nu este medic/terapeut
LadyinRed
Foxilina ai pm:*
0
08-07-2011, ora 10:23
foxilina
Nu este medic/terapeut
foxilina
ce insemna pm???:D sorri sunt noua pe aici:D
0
08-07-2011, ora 10:26
foxilina
Nu este medic/terapeut
foxilina
Pentru vladescuelena! Pai pe 18 am analizele, si sper ca pe 19 sau 20, depinde cum are domnul doctor timp:d, dar mi-e frica, asa ca sper cat mai repede, sa treaca timpul mai repede
:D
0
08-07-2011, ora 10:57
foxilina
Nu este medic/terapeut
foxilina
inca o intrebare! Doare si cand se scot firele??:D
0
08-07-2011, ora 11:26
diana gabriela
Nu este medic/terapeut
diana gabriela
Buna foxilina, uite azi am scos firele si nu a durut absolut deloc, aveam si eu o frica dar nu am simtit nici o durere si dureaza 2 secunde.Bafta multa.
0
08-07-2011, ora 11:30
diana gabriela
Nu este medic/terapeut
diana gabriela
Alessandra 4 ai PM
0
08-07-2011, ora 12:02
vladescuelena
Nu este medic/terapeut
vladescuelena
bafta multa foxilina, eu ma operez dupa tine, pe 21 dimineata la 8.Oricum pe 18 as vrea sa vin si eu pana la clinica, poate ne vedem pe acolo.Te pup si fii tare, pana acum eram terifiata si eu dar cu cat am gandit mai mult cu atat sunt mai curajoasa pentru ca abia astept sa ma vad cu sani.In plus eu mi-am facut si o gramada de analize pana acum pt ca sunt foarte panicoasa din fire si cand am vazut ca stau foarte bine la absolut tot nu mai am frica asa de mare
0
08-07-2011, ora 12:54
foxilina
Nu este medic/terapeut
foxilina
vladescuelena eu am programare la analize la 8:00 dimineata, nu cred ca o sa vii atunci la clinica, oricum nu stiu ziua exact, stiu doar ca atunci o sa ma programeze cand o sa ma duc la analize, si anume pe 18:D Dar sper s fie operatia chiar a 2'a zi, ca vreau cat mai curand :D
0
08-07-2011, ora 13:51
hrm27
Nu este medic/terapeut
hrm27
monica28, lina aveti pm
0
08-07-2011, ora 13:53
hrm27
Nu este medic/terapeut
hrm27
in sfarsit ma simt si eu bine in costum de baie!!!!!!!!!! :)))
0
08-07-2011, ora 15:29
andreea.MARY
Nu este medic/terapeut
andreea.MARY
Diana Gabriela ai PM!
0
08-07-2011, ora 15:35
lina885
Nu este medic/terapeut
lina885
frumos bust hrm27. ai dreptate se vede urat si eu m-am plictisit de bustiera ca de mere padurete. mai am inca 7 saptamani. si mie tot asa mi-a zis sa o port. da banda elastica de deasupra, aia alba cat ai purtat-o?
0
08-07-2011, ora 17:35
hrm27
Nu este medic/terapeut
hrm27
am purtat tot timpul si banda aceea...mie mi se pare f importanta. Plus ca pe mine nu m-a deranjat deloc :)
0
08-07-2011, ora 18:19
alina_stancu
Nu este medic/terapeut
alina_stancu
buna fetelor, ati putea sa imi dati si mie detalii despre operatia pt marire de sani, ma gandesc zi si noapte sa imi fac aceasta operatie dar mi-e foarte frica, trebuie sa fac si o operatie pt deviatie de sept pt k nu pot sa respir si am si nasul putin stramb, ma gandeam sa fac o consultatie la sorin parasca, cam cat ar costa ambele operatii?
0
08-07-2011, ora 18:38
monica28
Nu este medic/terapeut
monica28
lina 885 si hrm27 super decolteu aveti felicitari
0
08-07-2011, ora 19:31
diana gabriela
Nu este medic/terapeut
diana gabriela
Lina 885 extraordinar de bine arati in costum, felicitari.
0
08-07-2011, ora 20:15
lina885
Nu este medic/terapeut
lina885
mersi mult monica si diana veti urma si voi inca si la mine se mai vede o oarrecare diferenta intre ei mai au pana se asaza calumea. Asta trebuie sa asteptam dar sa nu uitam de la ce am plecat. o seara minunata tuturor !!!
0
08-07-2011, ora 20:57
Narcisa10
Nu este medic/terapeut
Narcisa10
poate sa ma ajute cineva caree operata de mmai mult timp?
se mai micsoreaza sani dupa 3 luni de la operatie?
0
08-07-2011, ora 20:59
Narcisa10
Nu este medic/terapeut
Narcisa10
ai mei mi se par prea mai
Adaugă un comentariu / răspuns
96566 comentarii 1 2 ..... 471472473 ..... 3218 3219 Înainte ›

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.