kg in plus de dupa sarcina
Salutari !
am nascut in urma cu 8 luni jumatate.
in timpul sarcinii m'am ingrasat 25 de kg, dupa ce am nascut am reusit de am scapat de 15 kg, deci ar mai fi cele 10 kg de dat jos, acum cantarind 61 kg.
mentionez ca orice as face(mancat sanatos-fara prajeli, gras, fara bauturi acidulate, cofeina) raman la aceeasi greutate. si nici nu fac niciun fel de sport.
ce dieta as putea urma, tinand cont ca inca'mi alaptez puiul?
multumesc ! sanatate!
am nascut in urma cu 8 luni jumatate.
in timpul sarcinii m'am ingrasat 25 de kg, dupa ce am nascut am reusit de am scapat de 15 kg, deci ar mai fi cele 10 kg de dat jos, acum cantarind 61 kg.
mentionez ca orice as face(mancat sanatos-fara prajeli, gras, fara bauturi acidulate, cofeina) raman la aceeasi greutate. si nici nu fac niciun fel de sport.
ce dieta as putea urma, tinand cont ca inca'mi alaptez puiul?
multumesc ! sanatate!
2 comentarii
Sa te apuci de sport, doar asa vei reusi sa scapi de kg in plus. Fara sport nu se poate.
buna. 61kg nu mi se par multe. eu am nascut pe 9 oct, am pus 15 kg si am ramas dupa nastere cu 5 kg in plus, adica 61 kg cate ai tu. am 1, 60 m si nu sunt deloc grasa. de ce vrei sa mai slabesti? eu cred ca esti foarte bine. sanatate.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Sunt prea grasa?
- 0Voi știți ce mâncați?Oameni ultraprocesati Capcanele industriei alimentare actuale.
- 1Am prea multa grasime pe burta?
- 1E nevoie sa slabesc?
- 2În prediabet ai voie smoothieuri de fructe amestecate cu legume?
- 0Unde pot învăța nutriție?
- 0Diabetul se vindeca?
- 1O sa inversez posibilul diabet sau prediabet și o sa devin nutritionist
- 3Postul intermitent ca metoda de slabire, a reusit cineva sa slabeasca asa ?
- 0Curs online cum sa slabesti