hidrocel congenital
in 2007 am fost operat de varicocel la testicolul stang dar nu am fost operat bn si mia aparut hidrocel dupa un an mam operat si de hidrocel.totul a fost bn pana in 2010 cand mam fortat odata sa ridic ceva de jos si am simtit o caldura in operatie si mia aparut iarasi hidrocel acum trebuie sa ma operez iarasi viata sexuala imi merge bine si cateodata ma mai inteapa si prin asta drept ce sar putea intampla cu mn la al 3 operatie nici nu stiu ce sa mai zic mie frica de ce e mai rau va multumesc si astept raspunsuri de la specialisti.
1 comentarii
Ma poate ajuta cineva macar cu o parere un dr. Daca se poate
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Frenoplastie laser adult
- 2Inflamare testicului
- 0Probleme cu erecția și cu prostata
- 0Pietre pe tractul testicolui drept
- 0Papule perlate la 39 de ani
- 0Imi apare o vena pe testicul și am observat în susul testiculului ceva ca o pietricică
- 0După o lovitura în testicul pot face varicocel?
- 0Cum se manifesta epididimita la copii (după o lovitura)?
- 0Pot face varicocel din cauza unei lovituri?
- 1Vena care se umfla pe testicul când stau in picioare produsa de o lovitură.