palpitatii prelungite dupa cazatura scari
buna ziua! am 36 ani, am alunecat pe scari ( in sezand)dupa care m-am ridicat iar inima imi batea fff repede ca la porumbel daca e permis termen de comparatie, sau mai bine zis palpitatii, pe moment nu m-am speriat am crezut ca e din cauza socului suferit si ca in cateva secunde revine la normal, dar imediat am si ametit si m-am lungit pe jos inima la fel batea ca si cum iesise din locaşu ei, a trecut cam 1 min la fel de rapid batea si m-am ridicat deoarece credeam ca voi muri acolo pe scari si am vrut sa ajung in casa, usor am urcat 1 etaj inima la fel batea ff repede am descuiat usa, am fugit la canapea, m-am intins si am primit apa am turnat-o pe mine dupa care inima a revenit in sfarsit la normal! tin sa precizez ca altfel de simptome nu am avut.
oare sa fie ceva grav, in urma cu ceva ani am facut EKG care a iesit bine, rog ceva sfaturi, multumesc anticipat.
oare sa fie ceva grav, in urma cu ceva ani am facut EKG care a iesit bine, rog ceva sfaturi, multumesc anticipat.
1 comentarii
cred ca ai facut un atac de panik din cauza sperieturii, , , in orice caz daca mai ai astfel de simptome cel mai bine ar fi sa consulti un medic
Alte subiecte recente din această secțiune: