greutatea unui baietel de un an
buza ziua am un baietel de 1 anisor are 74 de cm si 11 kg 200...este o greutate normala sau este prea mult?
2 comentarii
Buna ziua!
Atat greutatea, cat si inaltimea sunt absolut normale.
O zi buna!
Atat greutatea, cat si inaltimea sunt absolut normale.
O zi buna!
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Plânsul bebelușei de 3 luni jumătate înainte de somn
- 1Fluimucil sau nu?
- 0Luxație congenitala de solduri la bebe
- 1Somn bebelus - de ce plange inainte sa adoarma?
- 1Bebe 5 luni, refuză laptele
- 3Infecție campylobacter bebe 6 luni
- 1Scaun rar bebelus 2 luni și 1 săptămana
- 1Am greșit când am înlocuit laptele fără lactoză cu cel cu lactoză inițial
- 1tuse seacă si rară fără alte simptome la bebe 4luni jumătate
- 1Bebelușul nu acceptă laptele