histerectomie totala cu anexectomie bilaterala
7 comentarii
Salut.sunt operata de 2 luni de histerectomie totala, ametesc si am stari de greata, ma mai ustura din cand in cand dar cel mai greu sunt aceste bufeuri care nu se mai termina.Majoritatea prietenilor mau sfatuit sa nu iau medicamente pe baza de hormoni.Voi ce m'ati sfatui? Astept raspunsuri.multumesc si insanatosire grabnica.
majoritatea prietenilor care te-au sfatuit sunt cumva medici ?
pentru ca sfaturile medicale trebuie luate de la medici. altfel poate fi periculos.
dar aceste ameteli sunt normale dupa 2 luni sau am gresit cu ceva?
nu, nu sunt normale niciun fel de ameteli dupa histerectomie. totusi nu vad cum poate fi asta rezolvat prin discutii pe forumuri. trebuie sa te adresezi medicului!
Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:
Forumul Ghid-Cancer.roPeste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Cancer pancreas, o poveste ce merită citită
- 0Interpretare biopsie tumora vezicală
- 0Chimio dupa mastectomie
- 0Cancer la plămâni stadiul 4 cu metastaze la picior
- 0URGENT Transfuzii de Sange
- 2Ajutati-ma! glioblastom grad 4
- 0Carcinom scuamos cavitate orala
- 0Colangiocarcinom
- 0Ajutati-ma ! Tumoare in jurul traheei si a arterei aorte, a suferit 2 infarcturi la activ.
- 0Cancer băiat 14 Ani?