histerectomie totala cu anexectomie bilaterala

29-12-2013
ERIK64
Nu este medic/terapeut
ERIK64
operatii
7 comentarii
0
29-12-2013, ora 17:45
RaulDuke
Nu este medic/terapeut
RaulDuke
ai gresit ceva se pare...
0
29-12-2013, ora 19:47
Liliana14
Nu este medic/terapeut
Liliana14
Salut.sunt operata de 2 luni de histerectomie totala, ametesc si am stari de greata, ma mai ustura din cand in cand dar cel mai greu sunt aceste bufeuri care nu se mai termina.Majoritatea prietenilor mau sfatuit sa nu iau medicamente pe baza de hormoni.Voi ce m'ati sfatui? Astept raspunsuri.multumesc si insanatosire grabnica.
0
29-12-2013, ora 20:00
RaulDuke
Nu este medic/terapeut
RaulDuke
majoritatea prietenilor care te-au sfatuit sunt cumva medici ?
0
30-12-2013, ora 14:15
Liliana14
Nu este medic/terapeut
Liliana14
nu dc?
0
30-12-2013, ora 18:32
RaulDuke
Nu este medic/terapeut
RaulDuke
pentru ca sfaturile medicale trebuie luate de la medici. altfel poate fi periculos.
0
31-12-2013, ora 12:41
Liliana14
Nu este medic/terapeut
Liliana14
dar aceste ameteli sunt normale dupa 2 luni sau am gresit cu ceva?
0
01-01-2014, ora 11:32
RaulDuke
Nu este medic/terapeut
RaulDuke
nu, nu sunt normale niciun fel de ameteli dupa histerectomie. totusi nu vad cum poate fi asta rezolvat prin discutii pe forumuri. trebuie sa te adresezi medicului!

Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:

Forumul Ghid-Cancer.ro

Programari cabinete medicale Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.